X FACTOR. Czesław Mozil zatańczył na stole w X Factor! [VIDEO]

2013-03-24 9:30

Jacek z Poznania zaśpiewał I Want To Break Free zespołu Queen. Jurorzy z niepewnymi minami słuchali jego występu, jednak to co stało się później, zaskoczyło wszystkich!

Jacek z Poznania był ostatnim uczestnikiem dzisiejszego odcinka X Factor. Jacek nieśmiało wkroczył na scenę i rozpoczął swój występ. Jurorzy z dozą niepewności słuchali uczestnika, którego występ nie należał do najlepszych w tym odcinku. To, co stało się później zaskoczyło wszystkich! Do śpiewającego Jacka dołączyła Tatiana oraz Patricia Kazadi! Czesław Mozil widząc show na scenie, wskoczył na stół jurorski i naśladował grę na gitarze! Takiego show nie miał jeszcze żaden uczestnik w historii programu! Z Jackiem spotkamy się w drugim etapie show. Ciekawe, czym wtedy zaskoczy widzów oraz przede wszystkim jurorów!

>>>Zapowiedź 4 odcinka X Factor na Eska.pl


To już ostatni występ dzisiejszego odcinka X Factor. Kolejny już w sobotę 30.04.2013. Z surowymi ocenami jurorów zmierzą się półfinaliści trzeciej edycji show!

Zobacz show Jacka w X FactorNie czytałeś jeszcze?

KONKURS. Wygraj ostatnie bilety na koncert Justina Biebera na Eska.pl!


EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE