X Factor 4 odcinek 10, live, zapis relacji na żywo. Kto odpadł, a kto przeszedł dalej?

2014-05-04 0:16

X Factor 4 odcinek 10, relacja na żywo. Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Chcesz być na bieżąco, a nie mogłeś obejrzeć kolejnego odcinka swojego ulubionego show? Przeczytaj, co się działo - na ESKA.pl!

X Factor 4 odcinek 10, relacja na żywo. Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Chcesz być na bieżąco, a nie mogłeś oglądać kolejnego odcinka swojego ulubionego show? Przeczytaj, co się działo - na ESKA.pl!

22:15 Koniec na dziś - zapraszamy na kolejną relację już za tydzień, w sobotę 10 maja o 20:00!

22:11 Jurorzy muszą teraz wybrać, kto przejdzie do kolejnego etapu. Kuba wybiera Hatbreakers, choć jest zdania, że Daria nie powinna jeszcze odpadać z programu. Tatiana też jest zbulwersowana faktem, że musi wybierać między Darią i Hatbreakers, ale głos oddaje chłopakom. Ewa prawie płacze, ponieważ Daria była w jej drużynie, a Hatbreakers byli wśród jej faworytów od początku programu - stawia jednak na Darię. Czesław również wskazuje na Hatbreakers i to oni znajdą się w kolejnym programie. Żegnamy się z Darią Zawiałow - co zarówno dla jurorów, jak i dla prowadzącej Patricii jest sporym szokiem...

22:08 Hatbreakers walczą o głosy jurorów kawałkiem D'Angelo - Brown Sugar.

22:06 Daria Zawiałow zdecydowała się przedstawić w dogrywce utwór Kings Of Leon - Sex On Fire.

22:01 Patricia odczytuje nazwiska uczestników, którzy na pewno znajdą się w kolejnym etapie. To Artem Furman, Anna Tacikowska, Marta Bijan, Jakub Jonkisz, Cała Góra Barwinków, Magdalena Bal i Trzynasta w Samo Południe. Najmniej głosów widzów otrzymał Kuba Jurzyk. Daria Zawiałow i Hatbreakers zmierzą się za chwilę w dogrywce.   

21:53 Ewa Farna śpiewa na żywo Znak.

21:44 Za chwilę zaśpiewa dla wszystkich Ewa Farna, a po jej występie dowiemy się, kto odpadł w dzisiejszym odcinku show. Ale najpierw pora na przypomnienie wszystkich wykonów z odcinka - i na reklamy.

21:36 Marta Bijan - reprezentująca Ewę Farną - przedstawi klasyk Bonnie Tyler - Total Eclipse Of The Heart. "Jestem Twoim fanem, ale nie jestem fanem Twoich wyborów, Ty zasługujesz na lepsze piosenki niż Bonnie Tyler, kobieta o głosie zombie" - mówi Kuba. "Ty masz ogromny potencjał, ale w Twoich oczach widzę przerażenie - niepotrzebnie, ci ludzie już Cię pokochali" - wspiera uczestniczkę Tatiana. "Ta piosenka niestety pokazała Twoje słabości" - krytykuje Czesław. 

21:31 Jakub Jonkisz z teamu Czesława przypomni utwór Foreigner - I Wanna Know What Love Is. "Chcę Cię widzieć w finale, uwielbiam Twoją wrażliwość" - chwali Tatiana. "Wielki ukłon, że mimo chorego gardła dałeś radę tak zaśpiewać" - mówi Ewa. "Osoba leżąca w solarium rusza się więcej niż Ty, mowa o Twojej choreografii nie ma sensu, ale sensem programu takiego jak ten, jest pokazywanie ludzi takich jak Ty na scenie" - komplementuje Kuba.

21:22 Cała Góra Barwinków z drużyny Kuby zaskoczy widzów utworem Madonny - Material Girl. "Dzisiaj zaśpiewałeś lepiej, niż Madonna. Potrafię sobie wyobrazić, że Polska oszaleje na Waszym punkcie" - chwali wokalistę Ewa. "Ja oczekiwałem trochę więcej, chciałem, żebyście mnie zaskoczyli, ludzie Was lubią, ale ja ledwo odróżniam te Wasze kawałki" - krytykuje Czesław. "Pewnie bym się dobrze bawiła, gdybym była po jednym drinku" - to ocena Tatiany.  

21:14 Chwila na reklamę.

21:07 Artem Furman - uczestnik z grupy Czesława Mozila wybrał klasyk grupy Scorpions - Wind Of Change. W jego wykonaniu ta ballada nabrała rockowego pazura! Jurorki mają łzy w oczach i nie chcą wypowiadać się na temat technicznych szczegółów wykonu - Artem pochodzi z Ukrainy, na której obecnie trwają zamieszki z Rosjanami. "Ten utwór był dla mnie ścieżką dźwiękową historii, dlatego rezygnuję z oceniania go dziś" - mówi Kuba. 

21:01 Zespół Hatbreakers, którym opiekuje się Kuba, wykona przebój Davida Bowie - Let's Dance. "Moim wielkim życzeniem byłoby, by Polska była gotowa na to, by wygrał ten program zespół taki jak Wy" - chwali Ewa, "Mieliście mnie od pierwszego momentu" - mówi Tatiana. "Nie będę Was chwalił, to by było nieetyczne" - dodaje Kuba.

20:53 Magdalena Bal z drużyny Ewy Farnej zaśpiewa cover AC/DC - You Shook Me All Night Long. Publiczność zachwycona. "Ale Ty wiesz, że to piosenka o bzykaniu 12 godzin na dobę. Czujesz dobrze tę piosenkę? Bo dla mnie to jakby Puszek Okruszek reklamował sex shop" - prowokuje Kuba. "Ty mi się kojarzysz z postaciami z bajek, głos na miarę hipopotamicy z Madagaskaru, to był komplement. Ale dziś nie czułam wyboru piosenki" - mówi Tatiana.

20:44 Czas na kolejną przerwę na reklamy.

20:34 Anna Tacikowska - jedyna uczestniczka, jaka pozostała w teamie Tatiany Okupnik, zaprezentuje utwór Eurythmics - Sweet Dreams. Po akustycznym, balladowym początku dostaliśmy szybkie, dynamiczne rozwinięcie! Annie towarzyszą tancerze w żółtych strojach kojarzących się z zespołem Daft Punk. Publiczność zachwycona! "Jutro będę oglądał powtórkę. Ty masz Tatiana chyba finalistkę, Aniu, nie miałaś jeszcze słabego występu" - chwali Czesław. "Anka przewiezie mnie taczką w niekompletnym stroju, jeśli dojdzie do finału" - kusi Tatiana.

20:27 Kuba Jurzyk z drużyny Czesława Mozila przedstawi cover Phila Collinsa - Against The Odds. "Niestety, pozostaję obojętna. Nie wiem o co chodzi, wszystko się technicznie zgadza, ale Twoja wrażliwość do mnie nie przemawia" - mówi Tatiana. "Też chciałem powiedzieć, że jakoś nie przemawiasz. Największym atutem Twoim są zapowiedzi Czesława, jak wychodzisz, a potem zaczyna się banał, prowincjonalny konkurs piosenki, czułem się jakby Janusz Korwin Mikke śpiewał" - nie ma litości Kuba.  "Wykon na pewno lepszy od tego poprzedniego, może to właśnie Ty możesz zrobić największy postęp w tym programie" - ocenia dyplomatycznie Ewa.

20:19 Daria Zawiałow z drużyny Ewy Farnej wykona piosenkę Sam Brown - Stop. Piękna, długonoga blondynka w czerwonej, połyskującej minisukience zachwyciła publiczność i doczekała się długich owacji. "Fantastycznie interpretujesz" - pochwalił Kuba. "Ja Cię po prostu lubię, bardzo mi się podoba Twoja zmysłowa barwa, wypuszczasz do publiczności taki haczyk i przykuwasz uwagę, ale nie musisz robić aż tylu ozdobników" - radzi Tatiana.

20:11 Przerwa na reklamy.

20:05 Na początek usłyszymy zespół z teamu Kuby - Trzynasta W Samo Południe - w hicie Abby - Gimme Gimme Gimme. Wokalista grupy wygląda malowniczo w czarnym kapeluszu, białym futrze do kostek i z trójkątną, wściekle pomarańczową gitarą. Mocno rockowa wersja zespołu ma dodatkowe wsparcie w czteroosobowym wokalnym chórku. "Fajnie, że w 2014 roku wnieśliście trochę rocka w te syntezatorowe brzmienia, mi się bardzo podobało" - mówi Ewa. "Cudownie, cudownie, jestem pod wrażeniem" - ocenia Czesław. "Moja mama tak szalała na widowni, że się wstydzę!" - dodaje prowadząca show, Patricia Kazadi.

20:02 Zaczynamy! Dziś pozostała 10-tka uczestników wykona przeboje z lat 80-tych. Podobnie jak w poprzednim odcinku, odpadnie aż dwójka z nich! Czeka nas także dodatkowa atrakcja w postaci występu Ewy Farnej - jednej z jurorek show.

19:30 Startujemy już za pół godziny!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze