X Ambassadors w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE

2019-03-05 15:22
X Ambassadors
Autor: materiał prasowy

X Ambassadors to zespół założony przez dwóch braci (Sam i Cassey Harris). Obecnie grupa składa się z czterech muzyków i w tym samym składzie gra od 2009 roku. W muzyce X Ambassadors słychać wpływy rocka i hip-hopu, a formacja jako swoje inspiracje wymienia przede wszystkim Incubus i Red Hot Chilli Peppers. Grupa ma już na koncie trzy EP-ki i studyjny album. Okazuje się, że zespół wystąpi w Polsce jeszcze w 2019 roku. Sprawdź gdzie i kiedy będzie okazja aby wysłuchać Renegades na żywo.

X Ambassadors w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE - to informacje, które najbardziej interesują fanów zespołu. X Ambassadors karierę rozpoczęli pod nazwą Ambassadors udaną kampanią crowfundingową, która miała wspomóc realizację ich klipu do Unconsolable. W jednej z amerykańskich rozgłośni radiowych utwór usłyszał lider grupy Imagine Dragons i zaprosił zespół do współpracy z wytwórnią Interscope. Skutkiem współpracy jest ich debiutancki album VHS, z którego pochodzi największy przebój grupy – Renegades. Piosenka zyskała ogromną popularność dzięki pojawieniu się w reklamie jednej z największych marek samochodowych. Gdzie i kiedy zespół wystąpi w Polsce?

Przeczytaj także: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Zobacz: Jonas Brothers powrócili! Piosenka Sucker po 6-letniej przerwie

X Ambassadors w Polsce 2019 - DATA, MIEJSCE

W tym roku w Polsce wystąpi ogromna liczba światowych muzyków. Warto wymienić tu Arianę Grande, Shawna Mendesa, Alana Walkera, Maroon 5 czy też Enrique Iglesiasa. Okazuje się, że w tym roku w Polsce wystąpi również zespół X Ambassadors. Ich koncert odbędzie się już 6 maja w warszawskiej Progresji. Podczas ich występu, z pewnością usłyszymy najnowszy utwór - Boom, który miał premierę w styczniu 2019 roku.

X Ambassadors w Polsce 2019 -BILETY

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek, 8 marca o godzinie 11:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze