Wyzwanie Podnieś pięć to hit lata! Na czym polega?

2018-06-27 15:00
Wyzwanie Podnieś pięć to hit lata! Na czym polega?
Autor: Fot. East News / PIOTR DZIURMAN/REPORTER Plaża

Podnieś pięć to nowa zabawa, która ma szanse zostać hitem tego lata! Na czym to polega? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Podnieś pięć to nowa gra, która pomału podbija świat. Instagram zalała fala fotek przedstawiających... śmieci. Tym razem nie jest to kolejne, niebezpieczne wyzwanie, a zabawna i pomysłowa akcja, która ma na celu nie tylko 'zaszpanowanie' w internecie. Biorąc w niej udział ratujemy nasze środowisko! Do gry przyłączyć można się w każdej chwili i trwać będzie przez całe wakacje. 

Oświadczyny na meczu Polska - Kolumbia! Najwięksi zwycięzcy Mundialu 2018

Podnieś pięć - na czym to polega? 

Zabawa jest bardzo prosta i zagrać może w nią każdy. Wystarczy, że podczas wypoczynku znajdziemy 5 śmieci. Mogą to być butelki, plastikowe kubki lub papierki po lodach. Co z nimi zrobić? Oczywiście podnieść! Fotkę naszych 'skarbów' należy również umieścić w mediach społecznościowych. Zachęci to innych do zabawy, która jest tylko przykrywką do ratowania naszej planety! 

Podnieś pięć - gdzie wstawić zdjęcia? 

Bawić możesz się z dowolnego miejsca na świecie. Fotki należy zamieścić na Instagramie i dodać jeden ze specjalnych hasztagów: 
#pickupfive #podnieś5 #plażabezśmieci #pickup5  #podnieśśmiecia. Powodzenia! 

Mundial 2018: kim jest najprzystojniejszy piłkarz Mistrzostw Świata w Rosji?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze