Wytwórnia BTS uruchomi własną platformę streamingową. Kiedy premiera?

2019-07-12 11:49 MK
BTS - bilety na film Bring The Soul. Gdzie kupić i po ile? [CENY]
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS BTS - bilety na film Bring The Soul. Gdzie kupić i po ile? [CENY]

BTS nie trzeba nikomu przedstawiać. Siedmiu chłopaków podbiło swoją muzyką serca milionów fanów na całym świecie, również w Polsce. Każde wydawnictwo grupy spotyka się z ogromnym zainteresowaniem, a ich teledyski generują wielomilionową oglądalność. Niedługo BTS mają zostać częścią kolejnego projektu, tym razem z inicjatywy ich wytwórni płytowej. Big Hit planuje stworzyć własny serwis streamingowy. Szczegóły na ESKA.pl.

BTS - wytwórnia wydająca płyty zespołu postanowiła stworzyć własną platformę do streamowania muzyki. Sukces BTS na zawsze zmienił postrzeganie gatunku muzycznego, jakim jest k-pop na całym świecie. Chłopaki byli pierwszym zespołem wykonującym taki rodzaj muzyki, którym udało się dotrzeć na najważniejsze amerykańskie listy przebojów. W niedawno opublikowanym rankingu Forbesa, znaleźli się oni nawet w TOP 100 najbogatszych gwiazd. W związku z tym, wytwórnia Big Hit, która zajmuje się dystrybucją albumów grupy BTS postanowiła zaangażować się w nowy projekt. Mianowicie, ma to być specjalny serwis streamingowy dla wszystkich fanów k-popu.

Wytwórnia BTS stworzy serwis streamingowy - kiedy?

Jak poinformował serwis NME, wytwórnia Big Hit planuje stworzenie serwisu streamingowego wraz z firmą Netmarble, która odpowiada za wydanie pierwszej gry o BTS na smartfona, czyli BTS World. Choć praca nad produktem są dopiero we wstępnej fazie powstawania, wiadomo, że nie znajdziemy tam tylko muzyki BTS. Pracownikom wytwórni zależy na tym, by promować również inne zespoły k-popowe na całym świecie. Póki co, nie ma podanej informacji, kiedy można spodziewać się nowego serwisu streamingowego. Gdy tylko pojawią się jakieś konkrety, dowiecie się o nich z ESKA.pl.

Najnowsze