Wystąpiła w teledysku Justina Biebera. Kim jest Klaudia Antos z You Can Dance?

i

Autor: TVP Wystąpiła w teledysku Justina Biebera. Kim jest Klaudia Antos z You Can Dance?

Wystąpiła w teledysku Justina Biebera. Kim jest Klaudia Antos z You Can Dance?

2021-09-09 15:26

Jurorka nowego tanecznego show TVP2, You Can Dance - Nowa Generacja ponownie została zaproszona do współpracy z Jennifer Lopez. Wiemy, kiedy i gdzie Polka zatańczy z jedną z największych światowych gwiazd. Poznajcie szczegóły, a także samą Klaudię Antos już teraz!

Klaudia Antos - kim jest jurorka You Can Dance 2021 New Generation? Kto to jest Klaudia Antos? Jej taneczna passa trwa w najlepsze. Polka po raz kolejny zatańczy u boku samej JLo, z którą po raz pierwszy wystąpiła na scenie w lutym 2020 roku podczas bijącego rekordy oglądalności w Stanach Zjednoczonych Halftime Show na Super Bowl 2020. Klaudia wystąpi z Jennifer Lopez już 25 września w Central Parku w Nowym Jorku podczas tegorocznego koncertu Global Citizen Live organizowanego przez międzynarodową organizację zajmującą się m.in. edukacją i walką o eliminację skrajnego ubóstwa na świecie. Koncert będzie emitowany m.in. w amerykańskich stacjach ABC i FX, w brytyjskim BBC oraz na YouTube i Twitterze. Tego samego wieczoru na scenie wystąpi także idol milionów nastolatek na całym świecie Shawn Mendes.

You Can Dance - Nowa Generacja: kiedy w TV nowy program taneczny?

Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez

Klaudia Antos - kim jest?

Klaudia Antos, czyli tancerka, instruktor, choreograf, a teraz jeszcze prowadząca You Can Dance. Jak się okazuje to właśnie ze względu na przygotowania do występu z Jennifer Lopez Klaudia Antos nie pojawiła się na Ramówkowym Show TVP - Jesień 2021, gdzie promowany był program You Can Dance - Nowa Generacja, w którym będzie jurorką obok Agustina Egurroli i Michała Mishy Kostrzewskiego. Zanim przyjedzie nam zobaczyć kolejny występ Klaudii u boku JLo, będziemy mogli obejrzeć ją już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 w TVP2 w tanecznym talent show z udziałem dzieci w wieku 8-13 lat. 

Przypomnijmy, że dotychczas Klaudia Antos wystąpiła również m.in. w klipie Justina Biebera, Yummy, wspierała tanecznie Becky G podczas MTV Europe Music Awards i współpracowała z najlepszymi światowymi choreografami na planie filmu animowanego Trolle 2. Zawodowe osiągnięcia Klaudii naprawdę robią wrażenie i wierzymy, że to dopiero początek jej projektów u boku największych muzycznych gwiazd świata.