WYNIKI konkursu Taylor Swift - Taka Jak Ty. [VIDEO]

2015-02-25 11:04
Taylor Swift - Taka jak ty
Autor: fot. mat. promo. Taylor Swift - Taka jak ty

Książki o Taylor Swift - Taka jak ty - rozdajemy na ESKA.pl. Sprawdź wyniki konkursu, jaki zorganizowaliśmy z okazji Dnia Singla!

Nowy konkurs na ESKA.pl to szansa na wygranie jednego z egzemplarzy nowej książki o Taylor Swift  - Taka jak ty. Książki o Taylor Swift rozdajemy Wam świętując Dzień Singla przypadający na 15 lutego 2015 roku. Na jego patronkę w tegorocznej odsłonie nasza redakcja wybrała właśnie pannę Swift - o tym później. Na początek zasady naszej zabawy. Przygotowaliśmy 10 tytułów Taka jak ty. Nagradzamy więc 10 nadesłanych i wybranych przez jury prac a wygrana równa się nagrodzie pod postacią jednego egzemplarza książki. Żeby mieć szansę na wygranie książki Taylor Swift - Taka Jak Ty trzeba było odpowiedzieć na konkursowe pytanie i przesłać swój tekst na wskazany adres e-mail.

PYTANIE: Kto i dlaczego powinien zostać chłopakiem Taylor Swift?
ODPOWIEDZI wysyłamy na adres: konkursy@eska.pl
TERMINY: na odpowiedzi czekamy od 15.02 do 22.02 2015 roku

Nagrody otrzymają: Mario Lopez, Kamila Dzięgielewska, Karolina Kłos, Paulina Poleszak, Ewelina Bartocha, Justi Ka, Linda Ataya, Ania Terlecka, Aleksandra Skotna i Magdina 1. Gratulujemy!

Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w wiadomościach e-mail na adres, z którego wysłali swoją odpowiedź po 22 lutego. Pełen REGULAMIN konkursu "Taylor Swift - Taka jak ty" znajdziecie TUTAJ>>>.

Dlaczego książki o Taylor Swift rozdajemy na Dzień Singla? Fani gwiazdy doskonale wiedzą, że piosenkarka aktualnie jest - przynajmniej oficjalnie - wolna! Co więcej, bycie singielką służy jej jak nikomu innemu. Sukces płyty 1989, przeboje na radiowych listach, nominacje do Grammy 2015... byłych Swift zżera chyba zazdrość ;).

Kanye West nagra duet... z Taylor Swift! Muzyczne pojednanie?

Nie da się jednak ukryć, że artystka ma słabość do facetów. Jak sama śpiewa w Blank Space "mam długą listę ex-kochanków, powiedzą Ci, że jestem szalona, ale mam puste miejsce kochanie i napiszę tam twoje imię"... stąd właśnie konkursowe pytanie o kolejnego kandydata dla wokalistki. Powodzenia!

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze