Sera

i

Autor: materiały prasowe

gwiazdy

Wyhaczył ją sam Justin Bieber! Na koncie ma jednak wiele więcej sukcesów. Sera robi zawrotną karierę w świecie muzyki [WYWIAD]

2024-04-11 15:56

Jej piosenka "I Can’t Be The Only One" nagrana we współpracy z YouNotUs podbija listy przebojów w całej Polsce. Sera to holenderska wokalistka, która mimo że zadebiutowała stosunkowo niedawno, może pochwalić się licznymi sukcesami. Ten wywiad pozwoli wam poznać ją bliżej. To niesamowite, ile udało jej się osiągnąć w tak krótkim czasie!

Jej talentem zachwycił się sam Justin Bieber, a rodzina Cristiano Ronaldo poprosiła ją, by zaśpiewała na jego imprezie-niespodziance. Brzmi jak sen? Tak wygląda życie Sery - holenderskiej wokalistki, którą możecie znać z hitu "I Can’t Be The Only One" nagranego we współpracy z duetem YouNotUs. Piosenka doskonale poradziła sobie w naszym kraju, a Sera z tej okazji przygotowała dla polskich słuchaczy nie lada niespodziankę. W mediach społecznościowych, gdzie jej posty docierają do milionów odbiorców, wschodząca gwiazda muzyki podzieliła się wykonaniem singla w języku polskim. Nauczenie się krótkiego tekstu zajęło jej jednak długie godziny. W rozmowie z ESKA.pl wyznała:

Po kilku godzinach poczułam, że już to załapałam. Najtrudniejsze były dwie pierwsze linijki. Później było trochę łatwiej. Naprawdę długo mi to zajęło! Te cztery linijki zajęły mi jakoś 5,5 godziny!

Sera zaczynała od zamieszczania coverów. Przełom w jej życiu nastąpił w chwili, gdy zainteresował się nią sam Justin Bieber!

Sera o poznaniu Ronaldo i Biebera. Jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie!

Sera o swoim sukcesie

Sera nie ukrywa, że Justin Bieber jest jednym z jej idoli. Tym większe było jej niedowierzanie, gdy piosenkarz wysłał prośbę o dołączenie do niej podczas live'a na Instagramie!

Moja reakcja jest nagrana! Nie wiedziałam, co się dzieje. To zabawne, bo takie prawdziwe. To osoba, którą podziwiam od prawie dwóch dekad i nagle widzimy się nawzajem. Mój mózg nie mógł tego przetrawić. Po zakończeniu live obdzwoniłam wszystkich, krzycząc: POZNAŁAM JUSTINA BIEBERA. Nigdy nie spodziewałam się tego, że to tak eksploduje, bo dla mnie to było bardziej na zasadzie „o, jak miło z jego strony, że zrobił to dla fanki”. Potem wszyscy o tym mówili. „Sera i Justin Bieber – o co chodzi?”. Jakieś talk-shows i inne. Nie spodziewałam się tego! Do dzisiaj uważam to za bardzo słodkie! - wspomina.

Jakie Sera ma plany na kolejne tygodnie i miesiące? Jak wspomina występ przed Cristiano Ronaldo? Tego dowiecie się, oglądając naszą rozmowę. Namówiliśmy ją do powiedzenia czegoś po polsku!