Wygraj Lato w Radiu ESKA: zgarnij 10 tysięcy złotych! Jak wejść do wakacyjnej zabawy?

2020-07-16 16:08 JJ
Wygraj Lato w Radiu ESKA - jak się zgłosić i zgarnąć kasę na wakacje? [ZASADY]
Autor: RADIO ESKA Wygraj Lato w Radiu ESKA - jak się zgłosić i zgarnąć kasę na wakacje? [ZASADY]

To był ciekawy czwartek na antenie Radia ESKA. Połączyliśmy ze sobą trzy kolejne pary. Niestety nie udało im się zgarnąć pieniędzy. W związku z tym, w piątek 17.07 do wygrania ogromna kumulacja - 10 tysięcy złotych. Jak zgłosić się do zabawy Radia ESKA? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Wygraj Lato w Radiu ESKA i zgarnij 10 tysięcy złotych! Niesamowite emocje, nowe znajomości i ogromne pieniądze - tak w telegraficznym skrócie można opisać nową zabawę na antenie Radia ESKA. W trakcie czwartkowych finałów na naszej antenie nie padły prawidłowe odpowiedzi na zadane pytania. Trzy nowo połączone pary znajomych, będą mogły wspominać świetną przygodę na naszej antenie przy wyjątkowych zestawach gadżetów. Jeżeli do tej pory miałeś jakiekolwiek wątpliwości, żeby zgłosić się do zabawy Wygraj Lato, to w tym momencie je rozwiewamy. Do wygrania ogromna kumulacja - 10 tysięcy złotych! Jak się zgłosić do zabawy Wygraj Lato?

ZGŁOŚ SIĘ ONLINE I WYGRAJ DUŻĄ KASĘ W RADIU ESKA >>>

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wygraj Lato - jak zgłosić się do zabawy i zgarnąć 10 tysięcy?

To może być cudownie rozpoczęty weekend z Radiem ESKA! Już w piątek 17.07 w porannym show Obudź się na Jankesa możesz zgarnąć 10 tysięcy złotych! Jak to zrobić? Są dwa sposoby, aby zgłosić się do zabawy. Pierwszy to zgłoszenia SMS-owe. Aby wziąć udział w zabawie Radia ESKA Wygraj Lato, wyślij SMS w treści wpisując swoje imię pod numer 7211 za 2,46 z VAT. Możecie również zgłosić się online.

Najnowsze