Wygraj Lato: tylko jedno pytanie i kasa jest Wasza! Tym duetom już się udało

2020-07-10 15:00 JJ
Wygraj Lato: tylko jedno pytanie i kasa jest Wasza! Tym osobom już się udało
Autor: Radio ESKA Wygraj Lato: tylko jedno pytanie i kasa jest Wasza! Tym osobom już się udało

Wygraj Lato to niesamowita zabawa na antenie Radia ESKA, która ma za zadanie zbliżyć ze sobą dwie nieznajomej do tej pory osoby. Od wielkiej wygranej dzieli Was tylko i wyłącznie jedno pytanie. Sprawdź na ESKA.pl, komu udało się już zdobyć mega pieniądze!

Wygraj Lato w Radiu ESKA trwa w najlepsze! Ty również możesz dołączyć do grona laureatów i zgarnąć naprawdę niesamowite pieniądze, a przy okazji poznać kogoś nowego. W wakacje przecież oto chodzi, żeby poszerzać swoje znajomości, a także przeżywać przygody, którymi będziemy mogli pochwalić się przed swoimi przyjaciółmi. Jednym z takich niezwykłych zdarzeń, jest zabawa Wygraj Lato w Radiu ESKA. Dlaczego? Bo przecież niecodziennie możesz z nieznajomą osobą, podzielić się ogromnymi pieniędzmi na wakacje. A kto wie, być może z tej znajomości wyniknie przyjaźń na lata? 

ZGŁOŚ SIĘ ONLINE I WYGRAJ DUŻĄ KASĘ W RADIU ESKA >>>

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Wygraj Lato w Radiu ESKA - kto już wygrał mega kase?

W porannym show Radia ESKA "Obudź się na Jankesa" Natalia i Rysiek zgarnęli w sumie 6000 - największą kasę do tej pory. Kamil i Mariusz zgarnęli do podziału 6000 - wiedzieli, że według jednej z uczestniczek teleturnieju z mleka robi się śniadaniowe płatki. Kolejna wygrana to 4000 złotych do podziału zgarnął duet Karolina i Piotr - znali wymiary krzywej wieży w Pizie. Teraz w grze jest 2000 PLN do podziału między kolejne 2 osoby. Zgłoś się do zabawy już teraz.

Wygraj Lato w Radiu ESKA - jak się zgłosić do zabawy?

Są dwa sposoby, aby zgłosić się do zabawy. Pierwszy to zgłoszenia SMS-owe. Aby wziąć udział w zabawie Radia ESKA Wygraj Lato, wyślij SMS w treści wpisując swoje imię pod numer 7211 za 2,46 z VAT. Możecie również zgłosić się online.

Najnowsze