Chcesz wyjątkową bluzę? Słuchacze Radia ESKA mają specjalną zniżkę!

i

Autor: RADIO ESKA Chcesz wyjątkową bluzę? Słuchacze Radia ESKA mają specjalną zniżkę!

Wygraj bluzę w Radiu ESKA i zdobądź kod rabatowy. Jak to zrobić?

2020-12-15 13:36

Na naszej antenie możecie zdobyć unikatowe bluzy, których nie kupicie w żadnym sklepie. Przy okazji, jeżeli jesteście mistrzami okazji, to idealnie trafiliście, ponieważ mamy dla Was kod rabatowy, który łączy się z innymi promocjami! Jak zgarnąć taki kod? Szczegóły znajdziecie tylko na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Wygraj bluzę w RADIU ESKA: jak to zrobić?
  2. Kod rabatowy - zakupy w MR GUGU & MISS GO

Wygraj bluzę w Radiu ESKA i zdobądź kod rabatowy. Jak to zrobić? Mamy dla Was ciepłe, świetnie skrojone i wyjątkowe bluzy Radia ESKA, których nie dostaniecie w żadnym sklepie. Wszystko to, dzięki marce MR GUGU & MISS GO, która produkuje dla nas tak unikatową odzież. Jeżeli uwielbiacie kolorowe i nieszablonowe wzory, które będą Was wyróżniać, to idealnie trafiliście. Oprócz modnej odzieży, znajdziecie u nich wysokiej jakości ubrania z nadrukiem. My na ESKA.pl postanowiliśmy, że przekażemy Wam specjalny kod, który sprawi, że zapłacicie taniej za zakupy w MR GUGU & MISS GO. 

ESKA XD #012

Wygraj bluzę w RADIU ESKA: jak to zrobić?

Na naszej antenie możecie zdobyć unikatowe bluzy od MR GUGU & MISS GO. Nasz wzór, który wybraliśmy idealnie pasuje do aktualnej sytuacji na świecie. Część naszych słuchaczy, która zdobyła już wyjątkową odzież, dostaje pytania od znajomych, gdzie można kupić taką bluzę. Odpowiedź jest tylko jedna! Tylko w ESCE! Mamy je dla Was i możecie je zgarnąć na naszej antenie. Wystarczy słuchać uważnie Radia ESKA, a taka bluza, którą poniżej prezentuje Hanczak, może należeć do Was.

Wygraj bluzę w RADIU ESKA: jak to zrobić?

i

Autor: RADIO ESKA Wygraj bluzę w RADIU ESKA: jak to zrobić?
Sonda
W czym chodzicie najczęściej?

Kod rabatowy - zakupy w MR GUGU & MISS GO

W związku z tym, że dbamy o portfele naszych słuchaczy i czytelników, postanowiliśmy przygotować dla Was razem z marką MR GUGU & MISS GO, specjalny kod rabatowy. Możecie użyć go, łącząc z innymi promocjami na stronie sklepu. Aby użyć naszego unikatowego kodu, wystarczy wejść na mrgugu.com, w pole z kodem wpisać eska15a następnie wartość koszyka pomniejszy się o 15 procent!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE