Wygląda jak Popek, a uczy dzieci! Ma wytatuowaną nawet twarz

2018-03-23 13:36
Wygląda jak Popek, a uczy dzieci! Ma wytatuowaną nawet twarz
Autor: instagram.com/freakyhoody screen instagram.com

Ten wytatuowany od stóp do głów mężczyzna podbija Instagram - i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pracuje jako nauczyciel!

Ten mężczyzna to prawdziwy fenomen - jest wytatuowany niemal jak Popek, a do tego uczy dzieci w szkole! Co więcej, tatuaże pokrywają całe jego ciało, włącznie z dłońmi i twarzą! Historia tego, jak stał się nauczycielem, jest niezwykle ciekawa. Czy jego modyfikacje ciała przeszkadzają mu w pracy? Dowiedz się więcej o tym fascynującym belfrze i zobacz zdjęcia!

Nauczyciel, który wygląda prawie jak Popek

Chociaż tatuaże robią się coraz powszechniejsze i ludzie, którzy w ten sposób modyfikują swoje ciała, przestają już dziwić, rzadko spotyka się jednak wytatuowanych nauczycieli. W dodatku wytatuowanych od stóp do głów, włącznie z twarzą! A mimo wszystko - tacy też się zdarzają. Przykładem jest Sylvain, mieszkający w Paryżu nauczyciel z podstawówki. 

Najseksowniejszy matematyk: ten nauczyciel to prawdziwe ciacho! ZDJĘCIA

Autor: brak danych

  Najseksowniejszy nauczyciel matematyki: niewiarygodne, że jest aż tak przystojny! Ten pan z pewnością nie ma żadnego problemu z tym, żeby skupić na sobie uwagę, nie mówiąc już o zrywaniu się z lekcji. Patrząc na te zdjęcia, można naprawdę zatęsknić za powrotem do sz

Jak powiedział serwisowi metro.co.uk, Sylvain został nauczycielem na długo przed tym, zanim zaczął się tatuować. Do modyfikacji ciała przekonał się, kiedy był nauczycielem w Londynie. Niezwykle spodobało mu się podejście do Brytyjczyków, którzy tak zdobią swoje ciała i świetnie czują się w swojej skórze. Po powrocie do Paryża miał już wytatuowany rękaw, jedną nogę i część klatki piersiowej. Sylvain podkreśla, że we Francji nie ma problemu z tym, że wygląda w tak niecodzienny sposób. Jak mówi:

Ludzie są bardziej otwarci, niż mogłoby się wydawać, nawet jeśli gadają na ciebie za plecami. A co do dzieci - bez problemu akceptują to, jak wyglądam.

 

Najnowsze