Wybuchy wulkanów i burze w zimie - przerażające przepowiednie na 2019!

2018-12-29 11:56 k.w.
Gdzie jest burza? Jak sprawdzić, czy czeka nas deszcz?
Autor: Fot. East News / ARKADIUSZ ZIOLEK Burza

Kilkanaście razy do roku, media obiega informacja, że świat się kończy. Przyczyn tego końca jest wiele, wśród nich uderzenie meteorytów czy wielka fala powodzi. Oprócz tej znanej każdemu przepowiedni, pojawiają się inne, o mniejszej skali. Zobaczcie, co czeka nas w 2019 roku.

Jedną z ciekawszych przepowiedni na nadchodzący wielkimi krokami rok, jest niewątpliwie ta mówiąca o nowym lądzie. Podobno w wyniku olbrzymich zmian w strukturze ziemi, na mapie świata pojawi się nowy kontynent. Te, które są już zamieszkałe przez człowieka, mają natomiast mocno ucierpieć. To jak bardzo ucierpią pojedyncze państwa, zależy od tego, jak duże są przewinienia danego narodu. Jak podaje portal Nasze Miasto, przewiduje się, że Niemcy przestaną istnieć. Ciekawa teoria, prawda?

ZIMA 2018/19 - jaka pogoda zimą w Polsce? POGODA DŁUGOTERMINOWA

Przepowiednie na 2019 - III wojna światowa

Inną niepokojącą informacją jest ta mówiąca o wybuchach wulkanów. W roku 2019 przez fale trzęsień ziemi, mają uaktywnić się wulkany nieaktywne od wielu lat. To z pewnością przyniesie zniszczenia na wielką skalę. Według przepowiedni, w 2019 roku ma wybuchnąć również III wojna światowa. Jej początek związany będzie z eliminacją niemieckiej drużyny z Mistrzostw Świata. W wojnie uczestniczyć mają między innymi Rosja, USA czy Wielka Brytania. Dalej mają się również toczyć konflikty w krajach arabskich.

Przepowiednie na 2019 - burze

Lada moment, bo na przełomie 2018 i 2019 roku, w Polsce mają wystąpić anomalie pogodowe. Zamiast śniegu, występować mają silne burze. Jeśli mowa o naszym kraju - przyszły rok stoi również pod znakiem współpracy z Czechami i Słowacją.

Przepowiednie na 2019 - broń jądrowa

Przepowiednia Nostradamusa pokazuje, że w 2019 roku w Turcji, może dojść do ataku terrorystycznego. Będzie to jednak atak o ogromnej sile rażenia - bo z wykorzystaniem broni jądrowej. Broń jądrowa ma się pojawić nie tylko w Turcji. Chiny mają zaatakować Rosję przy użyciu właśnie takiego rodzaju broni. 

Przepowiednie na 2019 - bieda

W 2019 roku, świat ogarnie bieda. Królowa Saba w swoich proroctwach przewidziała już dawno temu, że poprzez wydobywanie surowców z Ziemi, rozkwitnie handel oraz przemysł. Zapowiadała również, że świat nie będzie szanować prawdy i miłości. Najważniejsze będą dla ludzi pieniądze. Ostatnim jej proroctwem była właśnie bieda oraz małżeństwa dzieci. W następnej kolejności czeka nas wojna, po której nastąpi koniec świata.

Są sądzicie o takich przepowiedniach? Wierzycie w nie?

 

Najnowsze