Wybrano najlepszy teledysk wszech czasów. Zwycięzca może być zaskoczeniem

2021-08-03 12:34
Beyonce - Formation
Autor: Youtube.com/Beyonce

Najlepszy teledysk wszech czasów jest już znany. Historia muzyki pop jest bardzo bogata. Wielokrotnie teledyski stawały się prawdziwym wydarzeniem. Teraz amerykański magazyn Rolling Stone postanowił wybrać najlepszy klip. Ten wybór może zaskoczyć wiele osób. Znaliście teledysk, który zajął pierwsze miejsce w rankingu?

Najlepszy teledysk wszech czasów to bez wątpliwości świetny klip. Wybór jest jednak zaskoczeniem dla wielu fanów muzyki rozrywkowej. Kiedy ogłoszono, że Rolling Stone wybierze najlepszy teledysk, wiele osób spodziewało się, że wyróżnienie powędruje do klipu do piosenki Thriller Michaela Jacksona lub Bad Romance Lady Gagi. Tak się jednak nie stało. Tytuł otrzymało zupełnie inne nagranie. To stosunkowo nowy teledysk, ponieważ opublikowany został dopiero w 2016 roku. Wtedy bez wątpliwości zachwycił cały świat. Nagranie zdobyło nagrody w kategorii Teledysk Roku na dwóch niezwykle prestiżowych imprezach - Grammy Awards i MTV Video Music Awards. O jakiej piosence mowa? Tytuł zwycięskiego teledysku znajdziecie niżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.07.2021

Najlepszy teledysk wszech czasów

Rolling Stone zdecydował, że najlepszym teledyskiem wszech czasów jest klip do piosenki Formation w wykonaniu Beyonce. Utwór był pierwszym singlem z płyty Lemonade, która uważana jest za jedną z najlepszych płyt w historii muzyki r&b. Wybór jest jednak zaskakujący, ponieważ piosenka Formation nie jest tak znana, jak np. Single Ladies tej samej gwiazdy. Teledysk jest jednak świetnie wyprodukowany i robi wrażenie. Zobaczysz go poniżej:

Beyonce - Lemonade

Lemonade to jeden z najlepiej ocenianych albumów w historii. Sprzedał się w ogromnym nakładzie i dostał ponad 100 nagród. Znajdują się na nim piosenki:

 1. Pray You Catch Me
 2. Don’t Hurt Yourself
 3. Sorry
 4. 6 Inch
 5. Daddy Lessons
 6. Love Drought
 7. Sandcastles
 8. Forward
 9. Freedom
 10. All Night
 11. Formation
Najnowsze