'Wy małe ku**y' - Lana Del Rey do fanów. O co chodzi?

2017-07-19 14:47

Lana Del Rey mocno wkurzyła się na fanów na kilka dni przed premierą swojej nowej płyty Lust For Life. Co takiego sprowokowała gwiazdę do wulgarnej wypowiedzi?

Lana Del Rey nie wytrzymała i zbluzgała fanów na Twitterze. Amerykańska piosenkarka w bardzo ostry sposób zareagowała na posty dotyczące wycieku swojej nowej płyty. Album Lust For Life rzekomo nielegalnie pojawił się w sieci na kilka dni przed oficjalną premierą, a kilku niedyskretnych fanów postanowiło podzielić się nielegalnymi linkami do piosenek. Lana postanowiła osobiście wkroczyć do akcji i odpowiedzieć ze swojego oficjalnego konta na ich wpisy.

Lana Del Rey wkurzyła się na fanów

Niekontrolowane wycieki piosenek z płyty przed premierą to największy koszmar każdego artysty. Nic więc dziwnego, że znana z ciętego języka Lana zareagowała w taki bezpośredni sposób na tweety dotyczące nielegalnych linków do jej albumu.  - Wy małe ku**y - czytamy w jednym z tweetów Lany. Poniżej możecie zobaczyć całą dyskusję autorki hitu Born to Die z fanami.

Przypomnijmy, że oficjalna premiera albumu Lust For Life zaplanowana jest na 21 lipca 2017. Najnowszy krążek Lany dostępny jest w przedsprzedaży m.in. na oficjalnej strony gwiazdy oraz na Empik.com.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze