Wujek Łuki OSTRO oceniony przez Wardęgę. On to naprawdę powiedział!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: 50 TAJEMNICZYCH BASENÓW! (T5M2 ODC 2) / Kaol FRIZ Wiśniewski // AKPA Wujek Łuki OSTRO oceniony przez Wardęgę. On to naprawdę powiedział!

Wujek Łuki OSTRO oceniony przez Wardęgę. On to naprawdę powiedział!

2023-01-31 8:32

Łukasz Wojtyca zanim został prezesem Ekipa Holding wspólnie z Frizem przeprowadził solidną rekrutację nowych pracowników. Wszystko to za sprawą drugiej edycji programu Twoje 5 Minut, który robi furorę w internecie. Odcinki błyskawicznie przekraczają barierę jednego miliona wyświetleń i trafiają tym samym do grona tych najpopularniejszych. Spora w tym zasługa właśnie Wujka Łukiego, który wybiera uczestników nowego projektu w bardzo surowy sposób.

Wujek Łuki OSTRO oceniony przez Wardęgę - o co chodzi?

Uczestnicy Twoje 5 Minut nie mają łatwego zadania. Muszą zmierzyć się z wyzwaniami, jakie postawili przed nimi jurorzy i pomysłodawcy programu. Ostatnio musieli stworzyć najlepszą, najbardziej chwytliwą miniaturkę, która momentalnie wzbudzi uwagę potencjalnego widza. W końcu, to zdjęcie otwierające danego filmu jest wręcz kluczowe i ma wpływ na decyzję, czy ktoś kliknie, czy też nie. Oprócz tego zadaniem uczestników marzących o wielkiej karierze było kreatywne zareklamowanie pączków sygnowanych logiem Ekipy. Niektórym poszło to lepiej, a innym nieco gorzej. Ich wszystkich ocenia między innymi Łukasz Wojtyca, który według komentujących internautów jest bardzo surowy. Z opiniami zgadza się Sylwester Wardęga, który w czasie transmisji na żywo na swoim kanale używa mocnych słów wobec jednego z szefów Ekipy. 

Sylwester Wardęga - mocne słowa na Łukiego

Łukasz Wojtyca jest bezpośredni w tym co mówi i jak ocenia uczestników, ale to przecież Friz doprowadził Polę do łez. Wardęga zauważył, że Łuki stara się mówić twardo, by każdy z uczestników T5M musiał się podporządkować. Przy okazji pierwszego odcinka jedna z drużyn wpadła na pomysł, by tworzyć vlogi, tak by ludzie się bardziej w nich wkręcali i czuli więź ze swoimi ulubionymi twórcami. Wujek Łuki nie poparł tego pomysłu, mówiąc: Vlogowanie to jest ten sam case, co grupa wcześniej. Po co ktoś miałby oglądać wasze vlogi? - zapytał retorycznie. Założyciel internetowej Watahy postanowił odpowiedzieć w ostrych słowach: De*ilu, ku*wa. Chodzi o to, że gdyby robili ciekawe vlogi, to by sobie stworzyli społeczność. To, że Ty tego nie czaisz... Vlogami się nie da zbudować społeczności? Czyli można powiedzieć, że żaden vloger nie ma społeczności. Staram się nie obrażać ludzi, ale to jest straszne, powiedział. Na tym się jednak nie skończyło.

Friz ma kłopoty przez uczestniczkę Twoje 5 Minut. TEGO kompletnie nie przewidział!

Sonda
Czy Wujek Łuki jest zbyt surowy w Twoje 5 Minut?
Friz kiedyś i dziś

Sylwester Wardęga w innym filmie, komentując drugi odcinek Twoje 5 Minut, poszedł o krok dalej. Nawet byli zawodnicy Fame MMA, z którymi miał konflikt nie byli opisywani tak ostrymi słowami. W sieci pojawiło się kilka shotów z tym fragmentem. Wideo tylko dla osób pełnoletnich.

Wujek Łuki - rola surowego

Sylwester Wardęga zaczął się zastanawiać, czy faktycznie Łukasz Wojtyca taki jest, w życiu prywatnym. Ostatecznie raczej jest to tylko rola, jaką przybrał sobie na potrzeby odpowiedniej selekcji uczestników w Twoje 5 Minut. Internauci już ponad rok temu, gdy pojawiały się odcinki pierwszego sezonu T5M, oceniali, że Łuki jest zbyt surowy i bezpośredni w stosunku do uczestników projektu. Pokazała to chociażby sytuacja z Tomem, który otrzymał zarzut tego, że nie jest sobą podczas nagrywania filmów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE