Wujek Łuki i Fusialka - współlokator

i

Autor: Screen z YT: Fusialka/OTO NASZ NOWY DOM!

Wujek Łuki i Fusialka nie będą mieszkać sami! Kto będzie ich współlokatorem?

2022-10-14 11:18

Wujek Łuki i Fusialka postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości i spekulacje. W nowym domu nie będą mieszkać sami. Twórcy zdecydowali, że chcą dzielić swoje cztery ściany z kimś, kogo bardzo dobrze znają i z kim będą mogli wspólnie nagrywać kolejne odcinki i materiały. Kto zamieszka z Wujkiem Łukim i Fusialką? Czy stworzą udaną grupę przyjaciół?

Wujek Łuki i Fusialka będą mieć współlokatora! Twórcy, po zakończeniu projektu Dom Ekipy, musieli znaleźć nowe miejsce zamieszkania. Influencerzy nie ukrywali tego, że znalezienie odpowiedniego mieszkania wymagało od nich ogromnej cierpliwości. Jedni zdecydowali się na wynajęcie swojego kąta, inni podjęli decyzję o kupnie mieszkania lub domu. Jednak największe problemy mieli twórcy, którzy posiadają zwierzęta. Niedawno Wujek Łuki i Fusialka poinformowali, że w końcu udało im się znaleźć idealne miejsce dla siebie. Twórcy, pomimo tego, że w trakcie ostatniego sezonu Ekipy mieszkali sami, to kilka razy wspominali o tym, że wolą dzielić swoje cztery kąty z innymi. Fusialka i Wujek Łuki zapowiedzieli, że w nowym domu planują mieć współlokatora. Jednak do teraz nikt nie wiedział o kogo chodzi.

Friz i Wujek Łuki mają pomysł na życie. Będziecie w szoku, co wymyśliła Ekipa Holding!

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Wujek Łuki i Fusialka - z kim zamieszkają?

Współlokator Fusialki i Wujka Łukiego przez długi czas pozostawał tajemnicą. Fani Ekipy spekulowali, że najprawdopodobniej będzie to ktoś spoza słynnej grupy przyjaciół, ze względu na spór. Niektórzy sugerowali też, że twórcy będą chcieli zrobić kolejną ekipę, czyli paczkę przyjaciół, z którymi zamieszkają. Wszystko ze względu na słowa Fusialki:

Następnie mamy łazienkę u góry. Ona obsługuje dwa pokoje, których wam nie pokażemy dzisiaj. Musicie obserwować mój kanał i dać suba, zostawić łapkę w górę. W następnym albo jeszcze w następnym odcinku zobaczycie jeden z tych dwóch pokojów.

Według fanów dom został wynajęty po to, by móc w nim stworzyć projekt grupowy i nagrywać kolejne odcinki i challegne.

Wujek Łuki i Fusialka - współlokator

Współlokatorką Wujka Łukiego i Fusialki będzie Kinga, ex uczestniczka programu Twoje 5 Minut. Na kanale Fusialki pojawił się odcinek, w którym Kinga po raz pierwszy widzi lokum, w którym będzie mieszkać przez najbliższe miesiące. Jej pokój wygląda naprawdę wyjątkowo! Na środku wisi biała huśtawka, na której Kinga będzie nagrywać TikToki. Ma również do dyspozycji piękną, pojemną garderobę.

Ekipa Friza notuje BARDZO słabe wyniki wyświetleń. Tak źle jeszcze nigdy nie było!

NOWY ETAP? Przeprowadziłam się do Krakowa? Tak się cieszę, że w końcu mogę Wam to oficjalnie powiedzieć!! Dziękuję @fusialka i @wujekluki za tą szansę! Niesamowite uczucie… marzenia naprawdę się spełniają❤️ Teraz czeka mnie cudowny czas, mam nadzieję, że będziecie w tym razem ze mną✨

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE