Ich Troje

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. To dla nich tracił głowę lider Ich Troje!

Ile żon miał Michał Wiśniewski? To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób. Lider zespołu Ich Troje od lat pracuje na opinię kochliwego. Grono jego byłych partnerek jest dość duże. Za nim cztery nieudane małżeństwa. Zobaczcie w galerii, kim są i jak dziś wyglądają żony Michała Wiśniewskiego.

Spis treści

 1. Oto wszystkie żony Michała Wiśniewskiego
 2. Michał Wiśniewski ukrywał małżeństwo z Magdą Femme
 3. Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego był medialnym ewenementem
 4. Anna Świątczak poślubiła Michała Wiśniewskiego w Las Vegas
 5. Dominika Tajner nie chciała mieć dziecka z Wiśniewskim
 6. Pola Wiśniewska, czyli piata żona lidera Ich Troje
 7. Żony Michała Wiśniewskiego po latach. Tak dziś wyglądają

Michał Wiśniewski jest uważany za jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Lider zespołu Ich Troje, a zwłaszcza jego życie miłosne, od lat ekscytuje publiczność. Z kim żenił się Michał Wiśniewski? Przypominamy wszystkie związki wokalisty.

Oto wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

 • Magda Femme,
 • Marta "Mandaryna" Mandarynkiewicz,
 • Anna Świątczak,
 • Dominika Tajner,
 • Pola Wiśniewska.

Michał Wiśniewski ukrywał małżeństwo z Magdą Femme

Magda Femme była pierwszą wokalistką Ich Troje – już rok po powołaniu do życia zespołu została żoną Michała Wiśniewskiego. Ich związek przez kilka lat był trzymany w tajemnicy. "Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy" - wspominała Femme wywiadzie dla VIVY!.

Para rozstała się w napiętej atmosferze. Według Femme, muzyk nawiązał romans z Mandaryną, kiedy jeszcze był z nią w związku. On twierdził natomiast, że to Magda była winna rozpadowi małżeństwa, bo związała się w tamtym czasie z kobietą. Relacje tych dwoje do dziś pozostają owiane nutką tajemnicy.

Raz wziąłem LSD w życiu i ożeniłem się z Magdą Femme. No ku*wa. Nie mogę, po prostu to mi nie służy. Pięć lat mnie ten jeden tabletek kosztował. Skandal! Nie bierzcie tego! - śmieszkował Wiśniewski w programie 20 metrów kwadratowych.

Przeczytaj także: Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego. Ile mają lat i jak wyglądają?

Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego był medialnym ewenementem

Ich związkiem żyła kiedyś cała Polska. Mandaryna była tancerką Ich Troje i odpowiadała za choreografie. Wkrótce między nią a liderem zespołu narodziło się uczucie. Najpierw w pośpiechu wzięli ślub cywilny i zostali rodzicami dwójki dzieci. W 2003 roku zorganizowali ślub w lodowym zamku w Kirunie, który pokazała stacja TVN.

W związku Mandaryny i Michała Wiśniewskiego zaczęło się psuć, kiedy tancerka rozpoczęła karierę wokalną i szybko stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu. Niedługo po pamiętnym występie Mandaryny w Sopocie, para podjęła decyzję o rozstaniu. Główną przyczyną rozpadu tego małżeństwa były jednak uzależnienia Michała Wiśniewskiego.

Anna Świątczak poślubiła Michała Wiśniewskiego w Las Vegas

Anna Świątczak była trzecią żoną Michała Wiśniewskiego. Wokalistką Ich Troje została w 2003 roku, a trzy lata później była już żoną gwiazdora. Para pobrała się w 2006 roku w Las Vegas, w trakcie trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Ta miłość również nie przetrwała próby czasu. Wokalistka czuła się zagubiona i przytłoczona medialnym zainteresowaniem.

Po kilku latach takiej sielanki, w 2010 roku nagle łupnęło z każdej strony - i prywatnie, i zawodowo. Oczywiście, nie wydarzyło się to z dnia na dzień, ale stopniowo wszystko zaczęło się walić w moim życiu. Wiedziałam, że gdzieś w tym wszystkim się zgubiłam. W nic już nie wierzyłam. Wydawało mi się, że jestem biedna i poszkodowana przez los - powiedziała w wywiadzie dla Plejady.

Po rozwodzie w 2011 roku, Świątczak na kilka lat zniknęła z show-biznesu. Później przeżyła nawrócenie. Owocami jej związku z muzykiem są dwie córki: Etiennette i Vivienne.

Polecamy: Z kim spotykał się Jakub Rzeźniczak? Lista jest długa!

Dominika Tajner nie chciała mieć dziecka z Wiśniewskim

Dominika Tajner to czwarta żona Michała Wiśniewskiego. Byli małżeństwem od 2012 do 2019 roku. Córka Apoloniusza Tajnera przez pewien czas spełniała się w roli menadżerki zespołu Ich Troje i zatraciła się w pracy. "Zaczęłam zajmować się Ich Troje i mocno zaangażowałam się w tę pracę. Aż za mocno. Wkręciłam się w bycie menedżerką i w pewnym momencie przestałam czuć się kobietą, żoną czy partnerką. Zaczęłam traktować Michała jak artystę i podopiecznego, a nie męża" – tłumaczyła Tajner w rozmowie z Plejadą.

Dominika Tajner ujawniła także, że muzyk marzył o powiększeniu rodziny, a ona niespecjalnie. "To też nas trochę poróżniło".

Pola Wiśniewska, czyli piata żona lidera Ich Troje

Lider Ich Troje miał poznać swoją piątą żonę dzięki popularnej aplikacji randkowej. Para pobrała się w 2020 roku i to małżeństwo trwa do dziś. Żona muzyka jest matką szóstki dzieci. Z piosenkarzem doczekała się dwóch synów: Falco Amadeusa i Noëla Cloé.

Żony Michała Wiśniewskiego po latach. Tak dziś wyglądają

Zobacz w galerii, jak dziś wyglądają wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. To z nimi wiązał się kochliwy lider zespołu Ich Troje.

Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!