Ich Troje

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego. Ile mają lat i jak wyglądają? Uderzające podobieństwo!

Michał Wiśniewski jest gwiazdorem polskiego show-biznesu i chociaż zespół Ich Troje, którego jest liderem, lata świetności ma już dawno za sobą, to o wokaliście wciąż jest bardzo głośno. Niedawno muzyk po raz 6. został ojcem. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski i kim są ich matki? Poznaj wszystkie pociechy gwiazdora polskiej estrady.

Spis treści

  1. Michał Wiśniewski - żony i dzieci
  2. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski z Ich Troje?
  3. Nietypowe imiona dzieci Michała Wiśniewskiego
  4. Dzieci Michała Wiśniewskiego idą w jego ślady. Czym się zajmują?

Michał Wiśniewski jest liderem zespołu Ich Troje, który święcił triumfy na przełomie lat 90. i 2000. Grupa zdobyła ogromną popularność grając mieszankę stylów: pop, rock i dance. Hit, który wywindował ich na muzyczny szczyt to "A wszystko to... (bo ciebie kocham)!" - to cover piosenki "Alles aus Liebe" niemieckiego zespołu Die Toten Hosen.

Trzon zespołu od lat jest niezmienny. Tworzą go Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa. Na przestrzeni lat zmieniały się tylko wokalistki – przez Ich Troje przewinęło się aż siedem pań. Dwie z nich były żonami lidera Ich Troje.

Michał Wiśniewski - żony i dzieci

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego to materiał na film. I to niejeden! Miłosne perypetie lidera zespołu Ich Troje do dziś budzą ogromne zainteresowanie mediów i publiki. Ile żon miał Michał Wiśniewski? Artysta brał ślub pięć razy.

W 1996 roku Wiśniewski ożenił się z Magdą Femme, wokalistką Ich Troje, z którą spędził pięć burzliwych lat. Para nie doczekała się dzieci, a rozstanie przebiegało w atmosferze wzajemnych oskarżeń. Drugą żoną Michała Wiśniewskiego była tancerka Marta "Mandaryna" Wiśniewska. O ich bajkowym ślubie w lodowej kaplicy w Kirunie mówiła kiedyś cała Polska – w telewizji oglądało go kilka milionów widzów! Mandaryna jest matką dwójki dzieci Michała Wiśniewskiego.

W 2007 roku Michał Wiśniewski poślubił Annę Świątczak w Las Vegas. Ich miłosna sielanka trwała do 2011 roku. Para doczekała się dwóch córek.

Czwartą żoną Michała Wiśniewskiego była Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera, byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Pobrali się 30 czerwca 2012 roku na Mazurach. Dominika przez pewien czas pełniła nawet rolę menadżerki swojego męża. Choć wydawali się parą idealną, to ten związek również nie przetrwał próby czasu. Jego finalizacja nastąpiła w połowie 2019 roku.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Poznali się kilka miesięcy po rozwodzie muzyka z Dominiką Tajner, a pobrali w 2020 roku. Małżeństwo doczekało się dwóch synów.

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski z Ich Troje?

Michał Wiśniewski jest ojcem szóstki dzieci. Są nimi:

  • Xavier Michał (ur. 2002)
  • Fabienne Marta (ur. 2004)
  • Etiennette Anna (ur. 2006)
  • Vivienne Vienna (ur. 2008)
  • Falco Amadeus (ur. 2021)
  • Noël Cloé (ur. 2023)

Nietypowe imiona dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski nadaje swoim dzieciom niespotykane imiona, które szokują opinię publiczną. Niektórzy zastanawiają się, jak wokaliście udaje się zarejestrować w urzędzie tak oryginalne, obcobrzmiące imiona. Czy prawo na to pozwala? Okazuje się, że tak. Nie wszyscy wiedzą, ale Michał Wiśniewski ma podwójne obywatelstwo - polskie i niemieckie. To ułatwia sprawę.

Byłem kiedyś adoptowany przez obywatelkę Niemiec, siostrę mojego ojca. W związku, z czym wszyscy mają też polskie i niemieckie obywatelstwo. Więc generalnie nie można mi tego nie zarejestrować – wyjaśnił w rozmowie z Faktem.

Dzieci Michała Wiśniewskiego idą w jego ślady. Czym się zajmują?

Xavier Wiśniewski ma dziś 21 lat. Jakiś czas temu porzucił studia dziennikarskie i skupił się na muzyce - najlepiej czuje się w hip-hopie. Media sporo uwagi poświęciły także jego relacji z tancerką, Weroniką Fabijańską, która jest siostrą aktora Sebastiana Fabijańskiego.

Etiennette Wiśniewska, której mamą jest Anna Świątczak także próbuje zaistnieć w show-biznesie. Niedawno wystąpiła z ojcem na scenie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023.

Fabienne Wiśniewska jest utalentowaną tancerką. W 2022 roku rozpoczęła wymarzone studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Vivienne Wiśniewska jest najmłodszą córką Michała Wiśniewskiego. Nastolatka również próbuje swoich sił w branży muzycznej. W 2020 roku nagrała teledysk do utworu "Nie straszne strachy".

W galerii publikujemy zdjęcia wszystkich dzieci Michała Wiśniewskiego. Tak dziś wyglądają pociechy lidera Ich Troje!

Listen on Spreaker.