Pogoda na Wszystkich Świętych 2019 - jaka prognoza na 1 listopada? Czy będzie ciepło?

2019-11-01 6:54 A.D.
Cmentarz
Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Wszystkich Świętych 2019 obchodzimy jak co roku 1 listopada. Tego dnia swoje myśli przesyłamy do osób, których już z nami nie ma - rodziny, dawnych przyjaciół czy autorytetów. Polacy udadzą się na cmentarze w całym kraju, by zostawić na grobach wiązanki i zapalić świeczki. Ruch trwał będzie od samego rana do późnego wieczora. Czy dopisze nam pogoda?

Pogoda na Wszystkich Świętych - jaka prognoza na 1 listopada? Wszystkich Świętych 2019 obchodzić będziemy jak zawsze 1 listopada. W tym roku przypada ono w piątek, co oznacza, że Polacy cieszyć się będą długim weekendem jesienią. Dla każdego z nas jest to dzień ważny, bo nasze myśli uciekają do tych, których już z nami nie ma. Zapalenie świecy i ustawienie wiązanki jest już dla nas tradycją. Łatwiej jednak jest obchodzić święto, gdy dopisuje nam ładna pogoda. Czy tym razem obejdzie się bez deszczu? 

 

Pogoda na Wszystkich Świętych - jaka prognoza na 1 listopada 2019?

Pierwszy dzień listopada nie zapowiada się pięknie. W całej Polsce nastąpi ochłodzenie. Temperatura spadnie do 6-9 stopni w Warszawie, Lublinie, Rzeszowie i Kielcach. najchłodniej w Białymstoku - tylko 8 stopni. Najcieplej w Zielonej Górze, Poznaniu i Szczecinie. W nocy spodziewać możemy się pierwszych przymrozków do -2 stopni. 

Pogoda na Wszystkich Świętych - czy będzie padało? 

Szykujcie parasole! Niestety we Wszystkich Świętych czeka nas nie tylko ochłodzenie. Na terenie całego kraju prognozowane są opady deszczu. Przejaśnienia możliwe są w Lublinie i Białymstoku.

Najnowsze