Doda

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Wszyscy partnerzy i mężowie Dody. Pierwszy mąż ją zdradzał, a drugi...

2023-09-09 15:26

Tej artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Doda i wszystko jasne. Jako że u piosenkarki mnóstwo się dzieje, sprawdziliśmy, jakich informacji na jej temat poszukujecie aktualnie najczęściej. Szczególnie wysoką frazą w Google jest hasło 'mężowie'. Co wiemy o życiu uczuciowym artystki?

Chociaż Doda zaczęła karierę muzyczną ponad 20 lat temu, jej gwiazda dalej świeci pełnym blaskiem. Dowodem na ogromne zainteresowanie osobą wokalistki jest fakt, że telewizja Polsat umożliwiła jej stworzenie własnego reality show 12 kroków do miłości w czasie określanym jako prime-time. Co sobotę, zaczynając od 3 września, fani Dody i pozostali widzowie będą mogli zajrzeć w życie jednej z największych ikon polskiej sceny. Show ma się skupiać przede wszystkim na życiu uczuciowym piosenkarki, ale nie zabraknie też wątków dotyczących jej pracy i relacji z rodziną. Poniżej przypominamy wszystkie najważniejsze związki Dody.

Doda - pierwszy mąż

Artystka była mężatką dwukrotnie. Pierwszym mężem Dody był znany i ceniony piłkarz Radosław Majdan, który jest obecnie mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Artystka nigdy nie ukrywała, że sportowiec był miłością jej życia. Polscy Beckhamowie, jak nazywała ich prasa, pobrali się w 2005 roku. I choć początkowo wszystko wskazywało na to, że są sobie pisani, z czasem na jaw wyszły informacje o zdradach, jakich miał dopuszczać się Majdan. W 2007 roku do mediów przedostały się zdjęcia bramkarza z tajemniczą blondynką, a Doda na kanapie w Dzień Dobry TVN ogłosiła rozwód. Ostatecznie para rozwiodła się w 2008 roku. To Radkowi Majdanowi piosenkarka zadedykowała piosenki Katharsis i Ostatni raz ci zaśpiewam.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestnicy programu "Bar" po latach

DODA o reality-show z GÓRNIAK! Wyjaśnia SYMBOLE występu PSHF 2023

Doda i Emil Stępień

Drugim mężem Dody został Emil Stępień. W przeciwieństwie do małżeństwa z Radosławem Majdanem, to z Emilem nie było medialne. Gwiazda długo ukrywała, że jest w związku. Wszystko stało się jasne, gdy w kwietniu 2018 roku zamieściła zdjęcia ze ślubu, który odbył się w hiszpańskiej Marbelli. Fani dostali wgląd do ceremonii za sprawą klipu Miłość na etat, jednak gdy na jaw wyszło, że para się rozstała, wideo zniknęło z kanału piosenkarki. W czerwcu 2021 roku Doda oficjalnie ogłosiła, że bierze rozwód. Emil Stępień miał się znęcać psychicznie nad wokalistką, która miewała nawet myśli samobójcze.

Doda i Nergal

Związki gwiazdy zawsze budziły wielkie emocje. Po rozwodzie z Radosławem Majdanem, w 2009 roku, Doda związała się z Nergalem. Lider grupy Behemoth i popowa piosenkarka byli sensacją mediów. Gdziekolwiek się nie pojawili, budzili wielkie emocje. Kryzysem w ich relacji okazała się być choroba Darskiego, u którego zdiagnozowano białaczkę. Martwiąc się o zdrowie ukochanego, Doda apelowała do Polaków, by zapisywali się do banków potencjalnych dawców szpiku, za co została wyróżniona przez Minister Zdrowia. Ostatecznie związek Dody i Nergala rozpadł się w 2011 roku, a wokalista poświęcił sporo miejsca związkowi z artystką w swojej autobiografii.

Doda i Błażej Szychowski

Po rozstaniu Nergalem Doda znalazła pocieszenie w ramionach tancerza i choreografa Błażeja Szychowskiego, który współpracował między innymi z Edytą Górniak. Para doczekała się nawet wspólnej okładki w popularnym czasopiśmie. To jednak nie pomogło. Po zaledwie kilku miesiącach Doda i Błażej powiedzieli sobie do widzenia.

Doda i Emil Haidar

To był zdecydowanie najbardziej burzliwy związek w jej życiu. Doda i Emil Haidar zaczęli spotykać się w 2014 roku i już po kilku miesiącach podjęli decyzję o zaręczynach. Nikt wówczas nie przypuszczał, że za kilka lat zakochani będą spotykać się w sądzie, a Emil zażąda zwrotu pierścionka zaręczynowego. Doda, chcąc bronić swojego dobrego imienia, publikowała nawet maile od byłego, które miały wskazywać na to, że ich relacja była mocno toksyczna. 

Doda i Dariusz Pachut

Dodzie nie udało się znaleźć partnera w programie 12 kroków do miłości. Zdobyte w nim doświadczenie pozwoliło jej jednak w nawiązaniu relacji z Dariuszem Pachutem. Gwiazda potwierdziła związek w listopadzie 2022 roku, zapraszając ukochanego do udziału w jej wideoklipie Wodospady. Wszystko wskazuje na to, że para rozstała się w lipcu 2023 roku. Wtedy z mediów społecznościowych zniknęły zdjęcia obojga.

Listen on Spreaker.