Mam Talent

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=quui4EEOuHw

Gwiazdy

Wszyscy mówili, że ma głos jak Agnieszka Chylińska. Po Mam Talent robi karierę na TikToku!

2023-08-04 15:44

Gdyby zamknąć oczy i wsłuchać się w występ Izabeli Demskiej i Agnieszki Chylińskiej, ciężko byłoby odgadnąć, która w danym momencie śpiewa. Wyjątkowa wokalistka wzruszyła niemal całą Polskę, włącznie z autorką hitu O.N.A., która nie mogła wyjść z podziwu wokalu Izy. Co teraz robi i czym zajmuje się uczestniczka talent show? Sprawdziliśmy.

Kiedy pojawiła się na scenie Mam Talent jurorzy nie mogli uwierzyć w to, co słyszą. Kobieta zaprezentowała swoje umiejętności wokalne w utworze Kiedy powiem sobie dość z repertuaru grupy O.N.A. Już po pierwszych frazach okazało się, że uczestniczka show ma głos jak Agnieszka Chylińska! Gwiazda zasiadająca na fotelu jurora nie mogła wyjść z podziwu i szybko dołączyła do wokalistki, która podkreślała, że śpiewa jedynie pod prysznicem. Izabela Owca Demska zaskarbiła sobie ogromną sympatię nie tylko autorki utworu, który wykonywała, ale także Małgorzaty Foremniak i Janka Klimenta. I choć nie udało jej się wygrać programu, to z pewnością została zapamiętana przez tysiące fanów programu. Co więcej, za sprawą swojego niesamowitego wokali zebrała również pokaźną liczbę obserwujących, którzy z niecierpliwością czekają na jej kolejne filmiki na TikToku.

Doda przygotowuje Dream Show. Nie zaśpiewa żadnych starych piosenek! [CAŁY WYWIAD]

Iza Demska - co teraz robi?

Agnieszka Chylińska była niesamowicie wzruszona występem Izy, która przez cały utwór brzmiała niemal identycznie, jak ona. Nic w tym dziwnego. Nie często trafia się tak utalentowany uczestnik, który nie tylko podbija serca wszystkich wokalem, ale także charyzmą i naturalnością. Jurorka patrzyła na nią jak zaczarowana.

Ale mi miło, ja nie mogę! (...) Chciałam Ci podziękować, naprawdę. Jest mi tak miło, wiesz?

Izabela Demska została nagrodzona przez Małgorzatę Foremniak Złotym Przyciskiem, który zagwarantował jej miejsce w półfinale. Obecnie utalentowana wokalistka rozwija swoją karierę na TikToku gdzie zdobyła rzeszę fanów oczarowanych jej wyjątkowym talentem. Owca dzieli się z nimi swoimi coverami popularnych utworów, ale także onieśmiela swoim wokalem.