The Voice of Poland

i

Autor: AKPA

Programy

Wróci do "The Voice of Poland" po 10 latach! Tym razem wygra program?

2023-09-23 11:57

Kolejny raz będziemy mieli okazję podziwiać dokonania wokalne uczestnika, który w 2013 roku zachwycił trenerów swoim potężnym, niskim głosem. Jak eksperci przyjmą jego powrót? Do czyjej drużyny trafi? Czy trenerzy rozpoznają jego wokal?

Jeden z uczestników uwielbianego przez widzów programu muzycznego zdecydował, że po dziesięciu latach wraca na scenę The Voice of Poland. Wokalista chce udowodnić trenerom, że przez ten czas na tyle rozwinął się muzycznie, że jest gotowy na to, wygrać show i zgarnąć tytuł najlepszego głosu w Polsce. Sobotni odcinek (23.09) będzie dla niego wielkim testem. Od jego występu i obycia na scenie zależy decyzja ekspertów. Jak myślicie, czy trenerzy rozpoznają jego charakterystyczny głos? Wokalista wziął udział w trzeciej edycji programu, w której na fotelach trenerskich zasiadali m.in. Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk. Oznacza to, że już wcześniej miał okazję zaprezentować się przez połową składu.

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Bartłomiej Broniewski - The Voice of Poland

Bartłomiej Broniewski w The Voice of Poland wziął udział w 2013 roku. Wokalista wykonał wówczas utwór Elvisa Presley’a „Always On My Mind”. Za sprawą swojego pięknego, niskiego głosu odwrócił aż cztery trenerskie fotele. Eksperci uważali, że ma ogromny potencjał i szanse na to, by wygrać program. Bartek trafił do drużyny Marii Sadowskiej, z której pomocą dotarł do Nokautów. I choć wtedy nie udało mu się zawalczyć o wielki finał, to tym razem, jak podkreśla, przeszedł postawić przysłowiową kropkę nad i.

Myślę, że nie powinno się poddawać. To jest najważniejsze w życiu, żeby próbować. Nawet jeśli są niepowodzenia to i tak iść przed siebie, i mieć swoje określone cele i do nich dążyć, i kiedyś się uda - podkreślił wokalista.

Tym razem Bartłomiej wykona hit Duran Duran „Ordinary World”. Czy uda mu się podbić serca trenerów? Tego dowiemy się w sobotę (23.09) o godzinie 20:00 w TVP2.