Wpłata na WOŚP 2022 - SMS, przelew, kod QR. Jak wpłacać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

2022-01-30 12:30
WOŚP 2022
Autor: materiały prasowe WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawsze jest wydarzeniem na ogólnopolską skalę. Podczas uroczystego finału zbieramy pieniądze dla osób potrzebujących. Niektórzy nie chcą jednak przekazywać gotówki i zastanawiają się, czy można wspomóc akcję w inny sposób. Wyjaśniamy, jak przelać pieniądze na WOŚP.

Jak wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2022? WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny Polacy będą tłumnie zbierali pieniądze na pomoc dla potrzebujących. Rok temu organizacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Łącznie udało się zgromadzić ponad 210 813 830 złotych. Był to najlepszy wynik w historii. W tym roku finał odbędzie się pod hasłem Przejrzyj na oczy, a zbiórka będzie prowadzona pod kątem okulistyki dziecięcej. Już 30 stycznia 2022 odbędą się licytacje i zbiórki. Pieniądze będzie można przekazać także wirtualnie. Jak to zrobić? Są trzy sposoby: SMS, przelew i kod QR. Wyjaśniamy, jak działa każda z opcji.

WOŚP 2022 - koncerty online. Kto, o której zagra w Warszawie 30.01.2022? [GWIAZDY]

29. Finał WOŚP w Olsztynie. Jeden z najstarszych wolontariuszy

WOŚP 2022 - SMS

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wesprzeć wysyłając SMS Premium. Wystarczy wysłać wiadomość o treści SERCE na numer 75 565. Koszt to 5 zł (6,15 zł z VAT).  Numer będzie aktywny do 14 lutego 2022.

WOŚP 2022 - przelew

Pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można też przekazać zwykłym przelewem bankowym. Można to zrobić TUTAJ.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?

WOŚP 2022 - kod QR

Jakie zadanie ma kod QR? Będzie odnosił to eSkarbonki, czyli wirtualnej zbiórki. Kody będą znajdowały się między innymi w komunikacji miejskiej. Będą je mieli także wolontariusze. Taka opcja jest dobra, kiedy nie mamy przy sobie gotówki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze