Friz tańczy z delfinem, zwiedza i dzieli się dobrem na Zanzibarze. Internauci są dumni

Friz tańczy z delfinem, zwiedza i dzieli się dobrem na Zanzibarze. Internauci są dumni
Autor: NIE WIERZĘ, ŻE ZROBILI TO NA MOJE URODZINY! / screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCwBtP6NDQtsP5YBa4vuZqHA Friz tańczy z delfinem, zwiedza i dzieli się dobrem na Zanzibarze. Internauci są dumni

25. urodziny to wyjątkowa okazja, by przeżyć je w wyjątkowy sposób. Do takiego wniosku doszedł Friz, który wraz ze swoją ekipą zdecydował się polecieć do Dubaju i na Zanzibar. Zobaczcie, jakie przygody spotkały Youtuberów.

Friz tańczył z delfinem, zwiedzał podwodny świat, szalał na skuterach, ale przede wszystkim dzielił się dobrem na Zanzibarze. A to wszystko wraz ze swoją ekipą, w tym dziewczyną, znaną jako Wersow. Kuba Wiśniewski postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym. Najpierw wraz ze znajomymi wybrał się do Dubaju, gdzie świętował swoje 25. urodziny. Od Jakub Pateckiego i Mini Majka otrzymał czytnik e-book, który ma mu pomóc w dalszym rozwoju. Nowciax i Tromba wręczyli mu zdjęcie zakupionego wcześniej kajaka informując jednocześnie, że lada chwila wybiorą się na camping. Ekipa, w czasie pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zrealizowała zdjęcia, które zostaną użyte w ramach produkcji teledysków na nadchodzącą płytę Friza.

Płyta Ekipy Friza nabiera kształtów. Wiemy, kto będzie na niej śpiewał

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok

Friz - nowy film 2021

Friz po urodzinach, które spędził w Dubaju, a także po biznesowych produkcjach postanowił przenieść się na Zanzibar. Ogłosił oficjalne wakacje, w czasie których jeździł na skuterze, poznawał morską przyrodę, a także lokalne zwyczaje. W pewnym momencie, Friz poczuł się bardzo źle patrząc na tamtejsze zabawy. Nie zabrakło momentów przejmujących, w czasie których Youtuberzy okazali dobre serce. 

Najnowsze