WOŚP ma super wsparcie - Thor z serduszkiem Orkiestry

i

Autor: fot./screen/youtube.com/FilmSelect Trailer Kadr z Thor Ragnarok

WOŚP ma super wsparcie - Thor z serduszkiem Orkiestry

2017-10-31 12:48

Legendarny Thor z serduszkiem Orkiestry! Z takim super wsparciem WOŚP na pewno zbierze rekordową kwotę na pomoc dzieciom! Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

WOŚP ma super wsparcie, które zapewnia legendarny Thor! Bohater popularnych komiksów i filmów pojawił się z serduszkiem Orkiestry! Dla akcji Jerzego Owsiaka to naprawdę wyjątkowa okazja do promowania dobroczynnej zbiórki na całym świecie! Zachwyceni na pewno będą też fani filmowych superprodukcji o Thorze, czyli herosie z nordyckiej mitologii.

Ragnarok - co znaczy tajemnicze słowo w filmie Thor >>

Thor z serduszkiem Orkiestry - wyjątkowa okładka luksusowego magazynu

Thor pojawił się z serduszkiem WOŚP na okładce polskiej edycji ekskluzywnego magazynu Esquire. Widzimy na niej słynnego hollywoodzkiego aktora Chrisa Hemswortha, który wciela się w Thora w serii filmów o superbohaterze. Hemsworth usłyszał o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy organizowanej przez Jurka Owsiaka od dziennikarza magazynu. Gwiazdor nie zastanawiał się długo i postanowił włączyć się w promowanie akcji. Efektem tej współpracy jest okładka, na której Chris dumnie prezentuje serduszko Orkiestry. Takie super wsparcie bohatera filmów na pewno zostanie zauważone na świeci!

WOŚP 2018 Warszawa - data, koncerty, światełko do nieba

Autor: brak danych

WOŚP 2018 będzie już 26. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponownie to Warszawa będzie centrum wydarzeń. Szczegóły już teraz na ESKA.pl