WOŚP ma super wsparcie - Thor z serduszkiem Orkiestry

2017-10-31 12:48
WOŚP ma super wsparcie - Thor z serduszkiem Orkiestry
Autor: fot./screen/youtube.com/FilmSelect Trailer Kadr z Thor Ragnarok

Legendarny Thor z serduszkiem Orkiestry! Z takim super wsparciem WOŚP na pewno zbierze rekordową kwotę na pomoc dzieciom! Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

WOŚP ma super wsparcie, które zapewnia legendarny Thor! Bohater popularnych komiksów i filmów pojawił się z serduszkiem Orkiestry! Dla akcji Jerzego Owsiaka to naprawdę wyjątkowa okazja do promowania dobroczynnej zbiórki na całym świecie! Zachwyceni na pewno będą też fani filmowych superprodukcji o Thorze, czyli herosie z nordyckiej mitologii.

Ragnarok - co znaczy tajemnicze słowo w filmie Thor >>

Thor z serduszkiem Orkiestry - wyjątkowa okładka luksusowego magazynu

Thor pojawił się z serduszkiem WOŚP na okładce polskiej edycji ekskluzywnego magazynu Esquire. Widzimy na niej słynnego hollywoodzkiego aktora Chrisa Hemswortha, który wciela się w Thora w serii filmów o superbohaterze. Hemsworth usłyszał o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy organizowanej przez Jurka Owsiaka od dziennikarza magazynu. Gwiazdor nie zastanawiał się długo i postanowił włączyć się w promowanie akcji. Efektem tej współpracy jest okładka, na której Chris dumnie prezentuje serduszko Orkiestry. Takie super wsparcie bohatera filmów na pewno zostanie zauważone na świeci!

WOŚP 2018 Warszawa - data, koncerty, światełko do nieba

Autor: brak danych

WOŚP 2018 będzie już 26. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponownie to Warszawa będzie centrum wydarzeń. Szczegóły już teraz na ESKA.pl

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze