Radio Eska, WOŚP

i

Autor: Radio Eska Radio ESKA gra z WOŚP - wylicytuj numer jeden Gorącej 20!

WOŚP

WOŚP 2024: wylicytuj numer jeden Gorącej 20 Radia ESKA!

2024-01-28 10:51

Radio Eska daje szansę wylicytowania numeru jeden Gorącej 20! To niepowtarzalna okazja dla fanów muzyki, aby podzielić się swoją ulubioną piosenką, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Sprawdź szczegóły dotyczące aukcji i dołącz do licytacji!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami, a z nią szereg fascynujących inicjatyw charytatywnych. W tym roku WOŚP gra pod hasłem Tu wszystko gra! OK! Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych. Celem zbiórki jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Zbliżający się finał, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku, zapowiada się niezwykle emocjonująco, a liczne inicjatywy charytatywne wzbudzają ogromne zainteresowanie.

Radio Eska aktywnie wspiera WOŚP i skutecznie angażuje swoich słuchaczy do udziału w zbiórce, co potwierdza zeszłoroczna licytacja, dzięki której przekazaliśmy fundacji 54 641 złotych! W tym roku również zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w aukcji, której szczegóły przedstawiamy poniżej.

Radio Eska wspiera WOŚP - jak wylicytować numer jeden Gorącej 20?

Gorąca 20 to cotygodniowe zestawienie najpopularniejszych utworów w Polsce, które tworzycie Wy - nasi drodzy słuchacze, oddając swoje głosy na stronie ESKA.pl. To właśnie Wasze preferencje decydują o kształcie listy przebojów. Jednak raz w roku, z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dajemy Ci możliwość wytypowania własnego hitu! To niepowtarzalna okazja, aby Twój ulubiony utwór zagościł na pierwszym miejscu tej wyjątkowej listy. 

Radio Eska udowadnia, że muzyka może nie tylko dostarczać rozrywki, ale także służyć szlachetnym celom. Zatem, zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w aukcji, która dostępna jest pod tym LINKIEM. To nie tylko szansa na przeżycie wyjątkowej muzycznej przygody, ale przede wszystkim możliwość wsparcia pacjentów z chorobami płuc.

Aukcja zakończy się w poniedziałek, 29 stycznia 2024, dzień po Finale WOŚP. Tego dnia na antenie Radia Eska o godz. 8:00, Jankes, Kama i Rudy poinformują słuchaczy o wysokości zebranej kwoty.