WOŚP 2023 - OSTATECZNA KWOTA. Kiedy będzie wiadomo, ile zebrała Wielka Orkiestra?

2023-01-29 11:42
WOŚP 2023
Autor: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER WOŚP 2023 - kiedy poznamy zebraną kwotę?

WOŚP 2023 to ogromne wydarzenie na skalę krajową. Po raz trzydziesty pierwszy w historii odbywa się finał wielkiej akcji charytatywnej, która ma na celu zebranie milionowej kwoty na rzecz chorych dzieci. Wszystkich ciekawi, ile pieniędzy uda się zebrać. W ESKA.pl dowiecie się, kiedy poznamy ostateczny wynik akcji.

Kiedy poznamy ostateczny wynik 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Po raz kolejny Polacy będą tłumnie zbierają pieniądze na pomoc dla potrzebujących. Rok temu organizacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla l okulistyki dziecięcej. Łącznie udało się zgromadzić ponad 224 376 706,35 złotych. Był to najlepszy wynik w historii. W tym roku finał odbędzie się pod hasłem Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Już 29 stycznia 2023 odbędą się licytacje i zbiórki, z których dochód zostanie przekazany właśnie na ten cel. Kiedy dowiemy się, ile udało się zebrać pieniędzy?

WOŚP 2023 - transmisja w TV i ONLINE. Gdzie oglądać relację na żywo z wydarzenia?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

WOŚP 2023 - kiedy ostateczny wynik?

Wynik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to oczywiście najważniejsza kwestia wielkiego finału. Cała Polska ma nadzieję, że kolejny rok z rzędu uda się pobić rekord. Aby tak się stało, potrzeba około 225 milionów złotych. Kiedy dowiemy się, czy udało się przekroczyć tę kwotę? Jak czytamy na stronie wosp.org.pl, ostateczny wynik poznamy w kwietniu. Wcześniej liczba będzie na bieżąco aktualizowana. Być może o pobitym rekordzie dowiemy się już w niedzielę 29 stycznia podczas wielkiego finału WOŚP.

Światełko do Nieba 2023: godzina. O której jest światełko na WOŚP 29 stycznia?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze