WOŚP 2023 - cel i data 31. edycji. Jurek Owsiak: "Finał będzie dotyczył małych i dużych"

2022-10-13 9:26
WOŚP 2021 - licytacje gwiazd. Do kiedy trwają i co można jeszcze wylicytować?
Autor: WBF WOŚP 2021 - licytacje gwiazd. Do kiedy trwają i co można jeszcze wylicytować?

Powolnymi krokami zbliża się kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która każdego roku pomaga milionom ludzi. W 2023 roku odbędzie się 31. edycja, która będzie miała naprawdę szczytny cel! Jurek Owsiak ogłosił dokładną datę oraz dokładne przeznaczenie środków, które zostaną zebrane.

Jurek Owsiak założył fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2 marca 1993 roku. Jego najbardziej znaną działalnością są finały, które mają miejsce raz do roku. Fundacja zbiera ogromne środki, które pomagają milionom ludzi. Stanowi niesamowite wsparcie dla polskiej służby zdrowia. Społeczeństwo ma do nich ogromne zaufanie, według badania CBOS największe w Polsce wśród organizacji pozarządowych, co jest imponującym wynikiem!

Jurek Owsiak otworzył rondo im. WOŚP w Rokietnicy!

Serce WOŚP stanęło w Łodzi

WOŚP 2023 - kiedy się odbędzie?

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zawsze odbywają się zimą, a konkretnie w styczniu. W tym roku nie jest to wyjątkiem, została poznana oficjalna data i jest to 29 stycznia 2023 roku.

WOŚP wspiera Ukrainę! Jak fundacja Owsiaka pomoże ofiarom wojny?

WOŚP 2023 - cel zbiórki

Każdego roku cel zbiórki fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest inny. Jurek Owsiak, założyciel, ogłosił, że tym razem zamierzają zbierać pieniądze na walkę z sepsą! Hasłem programu jest ,,Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

Sonda
Czy to dobry pomysł, by przekazać pieniądze na WOŚP?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze