WOŚP 2022 - Piotr Adamczyk przekazał wyjątkową nagrodę! Ma związek z serialem Marvela

2022-01-30 14:14
Piotr Adamczyk Hawkeye
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022 zbliża się wielkimi krokami. Piotr Adamczyk postanowił dołączyć do grona osób, które biorą udział w akcji Jurka Owsiaka. Aktor chce przekazać na licytację wyjątkową rzecz z hollywoodzkiej produkcji!

WOŚP 2022 - licytacje gwiazd. Piotr Adamczyk to bez wątpienia jedna z największych gwiazd ubiegłego roku. Polski aktor rozwija skrzydła za granicami naszego kraju i występuje u boku największych gwiazd światowego kina. Największą popularność na zachodzie przyniosła mu rola w serialu Hawkeye. W marvelowskiej produkcji zagrał również Jeremy Renner, z którym Adamczyk miał kilka scen. Kariera za oceanem zapowiada się dobrze, czego dowodem jest udział aktora w kolejnej produkcji z laureatami Oscara. Mimo natłoku pracy, postanowił przekazać wyjątkowy prezent na jubileuszowy 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WOŚP 2022 - CEL i DATA. Na co w tym roku zbiera Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy?

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17

Piotr Adamczyk - licytacja WOŚP 2022

Piotr Adamczyk poinformował fanów na Instagramie, że zamierza wziąć udział w akcji Jurka Owsiaka. Można wylicytować wspólną kolację z aktorem w restauracji Stary Dom w Warszawie, podczas której przekaże koszulkę z serialu Hawkeye z podpisem Jeremiego Rennera - gwiazdy, która była dwukrotnie nominowana do Oscara i wystąpiła w takich produkcjach jak Mission: Impossible, Miasto złodziei, czy Avengers. Na wspólnej kolacji będzie można zapytać Piotra Adamczyka, jak się pracowało na planie w USA, poznać kulisy powstawania hollywoodzkich produkcji i zapytać właściwie o wszystko, co tylko chcecie. Link do licytacji znajdziecie TUTAJ. Poniżej możecie obejrzeć film zapraszający do wzięcia udziału.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze