WOŚP 2021 - zapisy. Jak zostać wolontariuszem 29. finału?

2020-09-28 15:07 Patrycja Obarowska
WOŚP 2021 - DATA. Kiedy jest 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
Autor: WBF WOŚP 2021 - DATA. Kiedy jest 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

WOŚP 2021 zbliża się wielkimi krokami, ponieważ 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w niedzielę 10 stycznia 2021 roku! Jak dołączyć do sztabu i zostać wolontariuszem? Więcej o zapisach na WOŚP 2021 już na ESKA.pl!

WOŚP 2021 zbliża się wielkimi krokami! 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się dokładnie 10 stycznia 2021 roku, dlatego już teraz zapiszcie sobie tę datę w kalendarzach. Rzadko kiedy inne wydarzenia tak scalają i łączą ludzkie serca, jak właśnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, której czas trwania jest szczególny. Wydarzenie już od 29 lat ratuje ludzkie życie i sprawia, że świat pomimo zła i przykrości losu staje się lepszy i bardziej wyrozumiały. WOŚP 2021 - jak zostać wolontariuszem? Zbieranie pieniędzy na rzecz najmniejszych dzieci to wspaniały gest i bardzo dużo osób chce mieć tak wspaniałą pomoc na swoim koncie. Jak więc dołączyć do rejestracji wolontariuszy i kiedy się ona zaczyna? WOŚP 2021 pomimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa odbędzie się w drugą niedzielę stycznia, a więc tym razem będzie to 10 stycznia 2021 roku. Rozpoczęcie rejestracji sztabów, działających na rzecz Fundacji organizatorów zbiórek i lokalnych wydarzeń rozpocznie się 5 października 2020. 

WOŚP 2021 - jak zostać wolontariuszem? 

WOŚP 2021 - jak zostać wolontariuszem 29. finału? W pierwszej kolejności należy zgłosić się do wybranego sztabu, do których rejestracja rozpocznie się już 5 października 2020 roku. Następnie poczekać na zarejestrowanie się w bazie. Dane kontaktowe do sztabów będą dostępne już wkrótce na oficjalnej stronie internetowej WOŚP. Istotną informacją jest także fakt, że samo zgłoszenie się do sztabu nie daje pewności na zostanie wolontariuszem, ponieważ sztaby mają ich ograniczoną pulę. Rekrutację można przejść na dwa sposoby: online lub w samym sztabie. Osoby niepełnoletnie chcące zostać wolontariuszem muszą zgłosić się do sztabu z prawnym opiekunem.

WOŚP 2021 - zapisy i rejestracja sztabów 

WOŚP 2021 - zapisy rozpoczynają się już niebawem! Okazuje się, że rejestracja sztabów działających na rzecz Fundacji organizatorów zbiórek i lokalnych wydarzeń rozpocznie się 5 października 2020 roku. Aby być wolontariuszem WOŚP 2021 należy dołączyć do sztabu, w którym później otrzymuje się puszkę kwestarską, identyfikator oraz wyjątkowe, wszystkim dobrze znane serduszka.

WOŚP 2021 - kiedy rejestracja wolontariuszy? 

Rejestracja wolontariuszy na WOŚP 2021 rozpocznie się na początku listopada 2020 roku, jednak pierwszy najważniejszy krok to zgłoszenie się do sztabów, do których rejestracja rozpocznie się 5 października bieżącego roku. 

WOŚP i Poparzeni Kawą Trzy wspierają szpitale akcją #SERCE

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze