WOŚP 2021 - sklep. Co i gdzie można kupić?

WOŚP serduszko
Autor: Jan Bielecki/East News

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. I choć w tym roku odbędzie się on na nieco innych zasadach, to wszyscy chętni będą mogli wspomóc fundację. Jednym ze sposobów na wsparcie potrzebujących jest odwiedzenie oficjalnego sklepu WOŚP, w którym dostępne są liczne granty. Wszystkie szczegóły w artykule.

WOŚP 2021 - sklep to jeden ze sposobów na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra po raz 29! Aż ciężko w to uwierzyć, ale impreza wystartowała już w 1993 roku. Od tamtej pory cieszy się coraz większą popularnością, czego dowodem są bite co roku rekordy. W zeszłym roku fundacja zebrała w sumie 186 133 610 złotych i 66 groszy, co uroczyście ogłosił jej prezes Jerzy Owsiak. Czy w tym roku padnie kolejny rekord? Wszyscy na to liczymy! Poniżej przybliżamy jeden ze sposób na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera fundusze na zakupienie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tegoroczny finał WOŚP będzie się nieco różnił od pozostałych. Powodem jest oczywiście pandemia koronawirusa. Początkowo wydarzenie miało się odbywać 10 stycznia, jednak przesunięto je na 31 stycznia. Fundację będzie można tradycyjnie wspomóc za pośrednictwem wrzucania pieniędzy do puszek wolontariuszy, jak również przy okazji wpłacania pieniędzy do e-skarbonek. Warto wiedzieć o tym, że WOŚP ma także własny sklep.

WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd

WOŚP 2021 - sklep

Oficjalny sklep WOŚP 2021 to SiemaShop. W ofercie można znaleźć wiele gadżetów związanych z wydarzeniem, począwszy od skarpetek, przez puzzle, koszulki, poduszki i zapalniczki. Możliwe jest też zakupienie płyt od artystów, którzy wspierają fundację i wystąpili na Pol'and'Rock Festival. Właściciele sklepiku ostrzegają jednak, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem czas wysyłki może się wydłużyć. Link do sklepu: https://siemashop.pl/.

Najnowsze