WOŚP 2021 na TikToku! Zobacz, jak pomagają najwięksi twórcy

WOŚP 2021
Autor: MAREK BEREZOWSKI/REPORTER

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021 na TikToku! Najpopularniejszy gigant wśród innych mediów społecznościowych zaangażował się do popularnej, charytatywnej akcji i stworzył słynny trend, dzięki któremu każdy nastolatek usłyszy o WOŚP! O co chodzi w tiktokowym trendzie i jak wziąć w nim udział? Zobaczcie sami!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021 zbliża się wielkimi krokami! Już 31 stycznia rozegra się 29. Finał WOŚP. Charytatywna fundacja funkcjonuje już od pamiętnych lat w Polsce i z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki rozchwytywanym mediom społecznościowym, które są codziennością w dobie dzisiejszego internetu, cudowne akcje charytatywne możemy wspierać i rozgłaszać na jeszcze szerszą skalę niż zwykle. Tak między innymi zrobił TikTok. Aplikacja ta jest największym gigantem internetowym i znajduje się na szczycie wszystkich najpopularniejszych rankingów stricte związanych z social mediami. W popularnej aplikacji TikTok pojawił się trend, który każdy użytkownik może znaleźć pod hasztagiem #Wosp2021.

Na czym polega akcja TikToka, która stricte nawiązuje do zbliżające go się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Dzięki aplikacji TikTok każdy użytkownik może dołożyć swoją cegiełkę do akcji i za pomocą nagranego wideo pokazać światu swoje wsparcie. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest naprawdę wyjątkowa, ponieważ cała akcja ma fundamentalne podłoże w internecie. Teraz każdy może zbierać pieniądze do e-skarbonki, które w następnej kolejności przekazywane są na szczytny cel. 

WOŚP 2021 na TikToku - jak dołączyć do trendu? 

Każdy użytkownik TikToka może zaangażować się w trend WOŚP 2021. Wystarczy, że nagra wideo związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, następnie otaguje jest hasztagiem #Wosp2021 i pokaże innym użytkownikom, w jaki sposób wspiera słynną akcję charytatywną, która w Polsce stała się już wieloletnią tradycją.

Najnowsze