WOŚP 2019 - wylicytuj współprowadzenie poranka w Radiu ESKA i pomóż WOŚP!

2019-01-13 13:02
WOŚP 2019 - wylicytuj współprowadzenie poranka w Radiu ESKA i pomóż WOŚP!
Autor: ESKA

Radio ESKA wspiera WOŚP 2019! Macie wyjątkową okazję poprowadzić program razem z Jankesem, a do tego wesprzeć szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

WOŚP 2019 - aukcja Radia ESKA już trwa! Za jej sprawą możecie zobaczyć, jak wygląda "radio od kuchni", poznać jeszcze bliżej pozytywnie zakręconych prowadzących poranek numer jeden w Polsce, a przede wszystkim macie możliwość poczuć się jak prezenter naszej stacji! Co jednak najważniejsze - wygrywając licytację - wesprzecie szczytny cel 27. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych!

WOŚP 2019 - aukcja Radia ESKA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 26 lat gra w całej Polsce i poza jej granicami. Fundacja w każdy możliwy sposób pomaga tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Doskonale wiecie, że WOŚP, to nie tylko zbieranie do puszek, to również licytowanie cennych przedmiotów czy aukcje internetowe. Ponownie, kolejny rok z rzędu włączyliśmy się, by wspomóc ten szczytny cel i wystawiliśmy na charytatywną aukcję współprowadzenie poranka z naszą zakręconą ekipą: Jankesem, Kamą i Rudym! Zakończenie aukcji, w niedzielę 13 stycznia na minutę przed Światełkiem do Nieba!

Zwycięzcę aukcji zaprosimy do warszawskiej centrali Radia, gdzie przez godzinę, wspólnie z ekipą Obudź się na Jankesa, będzie współprowadzić program radiowy na żywo!

Licytacja - Współprowadzenie Poranka w Radiu ESKA

W 2018 roku słuchacz Tomasz, wygrał licytację i współprowadził poranek #ObudźSięNaJankesa. Tomasz powiedział, że wizyta w RADIU ESKA to spełnienie marzeń. Licytując wyszedł z założenia, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. W podziękowaniu przyniósł do studia ulubioną sałatkę, którą przygotowała jego żona!

Zapłacił majątek za audycję w RADIU ESKA - zobacz, jak mu poszło! [FOTO]

Najnowsze