WOŚP 2018 Poznań - PROGRAM i KONCERTY finału w stolicy wielkopolski

2018-01-10 13:07
WOŚP 2018 POZNAŃ - PROGRAM i KONCERTY finału w stolicy wielkopolski
Autor: fot. karolina mikolajczak/east news WOŚP 2018 POZNAŃ

Stolica Wielkopolski również gra dla WOŚP! Na ESKA.pl dowiecie się wszystkiego o koncertach gwiazd i programie finału Orkiestry w Poznaniu.

WOŚP 2018 Poznań - program i koncerty finału w stolicy wielkopolski zainteresują tych, którzy właśnie tam będą wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Organizatorzy przewidzieli występy, licytacje i atrakcje, które rozgrzeją poznaniaków podczas dobroczynnej zbiórki. Warto zobaczyć co zaplanowano, by nie przegapić najciekawszych punktów programu.

Finał WOŚP 2018 w TV - gdzie oglądać?

Autor: brak danych

WOŚP 2018 już w niedzielę 14 stycznia, a na jej czele jak zwykle niezastąpiony Jurek Owsiak! Już teraz sprawdź, gdzie przez cały dzień będzie można oglądać relacje z 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP 2018 Poznań - co przewiduje program?

26 finał startuje w całej Polsce 14 stycznia. Wtedy też Orkiestra zagra w Poznaniu. Główne wydarzenia związane z WOŚP 2018 odbędą się w sąsiedztwie Centrum Kultury Zamek i na placu Adama Mickiewicza. Atrakcje zaczną się już od godziny 10:00, a zakończą około 20:00 Światełkiem do nieba. Podczas poznańskiego finału będzie można między innymi wziąć udział w biegu Policz się z cukrzycą i maratonie zumby, (12:00), odwiedzić stoiska Straży pożarnej i WOPR oraz wziąć udział w licytacjach. W programie znalazł się tez pokaz taneczny dzieci ze Studia SRT Kontrast.

WOŚP 2018 PLAY: 24 godzinna transmisja - na czym to polega?

Autor: brak danych

Zastanawialiście się, na czym polega 24 godzinna transmisja WOŚP 2018 prowadzona przez Play? Najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl.

WOŚP 2018 - koncerty w Poznaniu

Wiele osób czeka oczywiście na koncerty. Na WOŚP 2018 w Poznaniu zagra aż 11 wykonawców, wśród których należy wymienić: Lenny is Dead, Diesel Hangovers, Glasspo, Junior Stress & Sun el Band, Janusz Ratus Waściński, Bartosz Chmielewski, Part of the Kitchen, Negativ i Arktyka. To może być naprawdę niezapomniany finał!

Najnowsze