WOŚP 2018 - mapa serc. Jak wysłać zdjęcie?

2018-01-14 16:52
WOŚP 2018 - mapa serc. Jak wysłać zdjęcie?
Autor: Adam Staskiewicz/East News WOŚP 2018

WOŚP 2018: mapa serc. Jak wysłać zdjęcie? 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Dowiedz się, jak wziąć udział w wielkiej mapie orkiestrowych serc!

WOŚP 2018 - mapa serc: jak wysłać zdjęcie, które stanie się częścią wielkiej mapy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Do WOŚP można przyłączać się na wiele sposobów. Pomagać można nie tylko bezpośrednio, ale także SMS-owo czy przez internet. W 2017 roku WOŚP stworzyło mapę serc, która zbiera najciekawsze wydarzenia związane z Finałem. Sprawdź, jak wziąć w niej udział.

Wielka Orkiestra 2018 - numer SMS

Autor: brak danych

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 to niezwykłe wydarzenie, podczas którego każdy może pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. WOŚP 2018 zagra w niedzielę 14 stycznia. Będzie to już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w historii. W

WOŚP 2018: mapa serc

W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia. WOŚP w 2018 roku zagra już po raz 26.! Od zeszłego roku fundacja Jurka Owsiaka wspólnie z TVN-em organizuje 'mapę serc'. Relacja z wydarzeń podczas Finału, które każdy może rejestrować, będzie dostępna w TVN24 i w portalu tvn24.pl. 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 AKTUALNA KWOTA - ile tym razem przekażą Polacy?

Autor: brak danych

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 gra w Polsce już 26 raz! Podczas tegorocznego wielkiego finału, fundusze zbierane są na wyrównania szans w leczeniu noworodków. Wiele osób zastanawia się, czy przy tej okazji zostanie pobity rekord z poprzedniego roku

Aby dołączyć do mapy serc WOŚP, wystarczy podczas Finału zrobić zdjęcie lub nagrać filmik rejestrujący wydarzenia związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, np. zbiórki, koncerty czy przygotowania. Materiał trzeba opublikować na Facebooku, Instagramie lub Twitterze z hashtagiem #WOSPwTVN24 oraz hashtagiem z nazwą miejscowości, np. #warszawa. Zdjęcia i filmiki do mapy serc można przesyłać również przez kontakt24.tvn.pl.

Najnowsze