WOŚP 2018 LICYTACJE: zwykłe rzeczy w niezwykłych cenach

2018-01-15 12:09
WOŚP 2018 licytacje: zwykłe rzeczy w niezwykłych cenach. Pościel za 1000, świeżaki za 600 złotych i inne
Autor: Fot. Grzegorz Banaszak/REPORTER WOŚP 2018 - puszka wolontariusza

Licytacje WOŚP 2018 wciąż trwają! Zwykłe przedmioty osiągnęły już niezwykłe ceny. Do kiedy można wziąć udział w charytatywnych aukcjach? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Ciągle jednak trwają niektóre licytacje. Przedmioty osiągają rekordowe ceny, a wszystko to w szczytnym celu. Tegoroczny WOŚP zagrał dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Zebrana kwota już teraz wygląda na rekordową. W sieci, aż szumi o niezwykłych gestach przyjaźni i zjednoczenia Polaków. Jeśli nie zdążyliście przyłączyć się do akcji wciąż macie szanse. Niektóre licytacje potrwają jeszcze kilka dni.

WOŚP 2018 - aukcja RADIA ESKA z rekordową kwotą!

Autor: brak danych

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 26 lat gra w Polsce i poza jej granicami. Fundacja w każdy możliwy sposób pomaga tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. WOŚP to nie tylko zbieranie do puszek, to również licytowanie cennych przedmiot&

WOŚP 2018 licytacje - najdroższe przedmioty

Niektóre z licytacji przeszły najśmielsze oczekiwania. Najzwyklejsze przedmioty osiągają obecnie wygórowane ceny. Filiżanka z porcelany za 200 złotych i podkowa na szczęście w podobnej cenie? To jeszcze nic. 400 złotych obecnie kosztuje świeczka przygotowana specjalnie z okazji WOŚP. Podobnie kubek i herbata od Liptona! Specjalna pościel z 26 WOŚP kosztuje już ponad 1000 złotych. Złote serduszko nr 100 przekroczyło już 26 tysięcy. Oczywiście największą popularnością cieszą się przedmioty ofiarowane przez celebrytów. Gitara Slasha z Guns N’ Roses od Szymona Chwalisza to najdroższa z obecnie trwających aukcji. Jeśli chcielibyście ją wygrać potrzebujecie ponad 45 tysięcy złotych! 33 tysiące kosztuje obecnie obraz Jerzego Nowosielskiego - Akt Leżący. 

WOŚP 2018 - KWOTA. Kolejny rekord Wielkiej Orkiestry?

Autor: brak danych

  26. finał WOŚP za nami. W niedzielę 14 stycznia 2018 roku, nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami, odbyła się coroczna, niezwykła inicjatywa jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wszystko zaczęło się o 8:30 pod wodzą Jurka Owsiaka. Już na strat zebrana kwota

WOŚP 2018 licytacje - do kiedy potrwają? 

Mimo, że finał miał miejsce 14 stycznia, niektóre licytacje potrwają jeszcze przez jakiś czas.Ostatnia z nich zakończy się 14 lutego. Przez cały miesiąc możecie zatem spełnić swoje marzenia. Do kupienia wciąż mamy rarytasy takie jak: suknia ślubna Ani Starmach, udział w nagraniu płyty Dawida Podsiadło czy kolację przygotowaną przez Karola Okrasę! Co ciekawe, dużym zainteresowaniem cieszy się również aukcja Gangu Świeżaków 2. Całą kolekcję możemy obecnie kupić za około 600zł. Z pewnością ta kwota nie jest jednak ostatnią! 

Najnowsze