WOŚP 2018 licytacje - najfajniejsze rzeczy, które możesz zdobyć

2018-01-03 16:19
WOŚP 2018 licytacje - najfajniejsze rzeczy, które możesz zdobyć
Autor: Sylwia Olszewska/EastNews Jurek Owsiak

WOŚP 2018 licytacje: co trafiło w tym roku na charytatywne aukcje? Niektórymi przedmiotami będziecie naprawdę zaskoczeni! Przedstawiamy najfajniejsze i najbardziej nietypowe z nich.

WOŚP 2018 licytacje: zobaczcie, co na nie trafiło! W tym roku można wygrać na aukcji naprawdę rewelacyjne rzeczy, a w dodatku cel jest szczytny. Finał WOŚP 2018 odbędzie się już 24 stycznia, więc jeśli chcecie wziąć w nich udział, trzeba się naprawdę spieszyć. Co fajnego można wylicytować w tym roku? Niektóre z tych rzeczy mogą być prawdziwą gratką dla kolekcjonerów!

BIEG WOŚP 2018: jak się zgłosić? DATA, MIASTA, TRASY

Autor: brak danych

  Bieg WOŚP 2018 odbędzie się już po raz 12. Wydarzenie odbywa się pod hasłem "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Pieniądze uzyskane ze sprzedaży pakietów startowych zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobi

WOŚP 2018 - co trafiło na licytacje?

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jak co roku wspiera wiele gwiazd. Na aukcje trafiły m.in. suknia ślubna Anny Starmach, kolacja z Natalią Siwiec, okulary Muńka Staszczyka z T.Love, rękawice rajdowe z Dakar 2017 Kuby Przygońskiego czy polonez od Filipa Chajzera. Ale to nie jedyne rzeczy, które mają w tym roku szansę zostać sprzedane za rekordowe sumy. Dużą popularnością cieszą się także wycieczka na Dominikanę, puszka z 26. Finału z autografem Owsiaka, satynowa pościel z motywem WOŚP czy zaproszenie na imprezę Ferrari Challenge.

A Ty zostałeś już naszym wolontariuszem? ❤️ Post udostępniony przez Fundacja WOŚP (@fundacjawosp)

WOŚP 2018 - 26. Finał

W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już po raz 26. Jego celem jest tym razem 'wyrównanie szans w leczeniu noworodków'. Jak mówi Jurek Owsiak, w tym roku zbiórka ma wesprzeć oddziały neonatologiczne.

Najnowsze