WOŚP 2018 - Która herbata jest charytatywna?

2017-11-21 11:43
WOŚP 2018 - Która herbata jest charytatywna?
Autor: Fot. Facebook / @Liptonpl Specjalna edycja herbaty w WOŚP już w sprzedaży!

Z okazji WOŚP 2018 pojawił się w sprzedaży najnowszy gadżet. Specjalna, limitowana herbata 'rozgrzewająca serducha' 

WOŚP 2018 zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku wiele firm decyduje się na podjęcie współpracy z Orkiestrą. Wśród nich jest również Lipton. Od czterech lat wspiera on akcję, w sklepach na półkach pojawiają się limitowane opakowania herbaty Lipton Yellow Label ozdobione kolorowymi grafikami. W tym roku na tym nie skończyli. W ofercie pojawiła się specjalna herbata -  'rozgrzewająca serducha'.

Litpon rozgrzewa serducha

Na oficjalnej stronie akcji rozgrzewamyserducha.pl pojawiły się następujące informacje: Przed nami kolejny wspólny Finał WOŚP. Ten rok jest wyjątkowy, gdyż po raz pierwszy wprowadzamy limitowaną edycję Herbaty WOŚP. Herbata WOŚP to wysokiej jakości czarna herbata Assam, wzbogacona cynamonem, wyrazistym imbirem, słodką wanilią i nutą jabłka. Rozgrzewajmy serducha i pełną mocną grajmy w Wielkim Finale WOŚP! Kupując Lipton, pomagasz. Produkt dostępny będzie w wybranych sklepach. 

>>WOŚP 2018 ZAPISY - sztaby przyjmują wolontariuszy

WOŚP 2018 finał

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku po raz 26. Finał już 14 stycznia 2018 roku. W tę niedzielę na ulice miast w całej Polsce ponownie wyjdzie około 140 tysięcy wolontariuszy. Celem WOŚP 2018 będzie pozyskanie środków 'dla wyrównania szans w leczeniu noworodków'. 

 

Najnowsze