WOŚP 2018 aukcja - wylicytuj wyjątkową sesję zdjęciową z lisem!

2017-12-12 12:44
WOŚP 2018 aukcja - wylicytuj wyjątkową sesję zdjęciową z lisem!
Autor: Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Lis

WOŚP 2018 szykuje się na niezwykły finał. Charytatywne aukcje już ruszyły. Wśród nich jedna wyjątkowa - sesja z lisem autorstwa Alicji Zmysłowskiej. To jeden z najlepszych prezentów jaki możecie sobie sprawić na święta! 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku gości też na Allegro. W wyjątkowych licytacjach, zdobyć możemy niezwykłe przedmioty lub doświadczenia. Są to rzeczy z autografami gwiazd, limitowane edycje przedmiotów, a czasem spotkania z celebrytami. Do 14 grudnia macie czas zakupić jednak coś zupełnie niezwykłego. Jeśli wygracie, poznać będziecie mogli osobiście Freyę. Kim jest? To niezwykła lisiczka, która kocha ludzi i chętnie pozować będzie do zdjęcia ze zwycięzcą licytacji. Spotkanie uwieczni Alicja Zmysłowska - słynna fotograf psów. 

WOŚP 2018 - Która herbata jest charytatywna?

Autor: brak danych

  WOŚP 2018 zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku wiele firm decyduje się na podjęcie współpracy z Orkiestrą. Wśród nich jest również Lipton. Od czterech lat wspiera on akcję, w sklepach na półkach pojawiają się limitowane opakowania herbaty L

WOŚP 2018 - aukcja z lisem

Na aukcji przeczytać możemy następujące informacje odnośnie licytacji: 'Jeśli jesteś miłośnikiem dzikich zwierząt to trafiłeś idealnie, oto aukcja dla Ciebie! Właśnie tutaj możesz wylicytować niezapomniane spotkanie z lisiczką Freyą udokumentowane przez Alicję Zmysłowską. Oferujemy minimum 3 zdjęcia (reszta zależy od warunków niezależnych od nas jak zachowanie zwierzęcia, pogoda i tym podobne) wykonane w plenerze, starannie wyselekcjonowane i poddane obróbce graficznej. Osobom z dalszej części Polski zapewnimy nocleg i wyżywienie, sesja będzie miała miejsce w mieście Skierniewice, woj.łódzkie. ~ Sesja nie ma charakteru warsztatów fotograficznych. Osoba, która wygra aukcję będzie miała okazję obserwować sesję samej Freyi z Alicją, a potem wziąć w niej udział. Dodatkowo Alicja opowie o fotografii, a Roksana o życiu z lisem z perspektywy codziennej rutyny i procesu szkolenia.'

WOŚP 2018 - Freya i Roksana. Kim są? 

Freya to lisica, która od szczeniaka wychowuje się z człowiekiem. Z Roksaną mieszka od maja 2015. Jej pani odkupiła ją z prywatnej hodowli. Duet możecie śledzić na ich fanpagu - Freya the fox.  Obecnie najwyższa oferta licytacji wynosi ponad 900 złotych!

 

Najnowsze