WOŚP 2016: Aukcje gwiazd. Rzeczy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. [TOP 5]

2016-01-10 16:28
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański
Autor: fot. YouTube/Rzeczy Od Serca WOŚP 2016: Aukcje gwiazd. Rzeczy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. [TOP 5]

WOŚP 2016: Aukcje gwiazd, to już tradycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 24. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, ale licytować można już teraz! Kto wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Co można wylicytować w aukcjach WOŚP? Na ESKA.pl prezentujemy Top 5 - listę najciekawszych aukcji! 

WOŚP 2016: Każdy sposób na pomoc jest odpowiedni. Z tego założenia wychodzą również znane gwiazdy, które co roku przeznaczają na aukcje WOŚP ciekawe, a jednocześnie cenne przedmioty. Niektóre osobistości oprócz rzeczy, które stanowią dla nich ważną życiową wartość - oferują także np. naukę tańca, trening lub dzień na planie popularnego serialu. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, to najlepsza okazja w roku na to, by okazać swoje dobre serce, a jednocześnie nabyć pamiątkę mającą dla danego artysty symboliczne znaczenie. Jaka aukcja naszym zdaniem jest najciekawsza? Z pewnością te licytacje chcielibyście wygrać!

>> WOŚP 2016: koncerty, aukcje, światełko do nieba, transmisja, aktualna kwota i cel 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcje gwiazd [TOP5]

10 stycznia 2016, odbędzie się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle w największą akcje charytatywną w Polsce, włączyły się popularne osobistości ze świata filmu, muzyki, a nawet sportu. Cenne przedmioty, które trafiły na aukcje WOŚPu na pewno znajdą swojego nowego właściciela. Na które aukcje warto zwrócić uwagę? Prezentujemy Wam pięć najlepszych naszym zdaniem!

  • 5. Cyber Marian pokaże Wam, jak wygląda praca vlogera. Oprócz tego będziecie mieli możliwość wystąpienia w jednym z jego filmików!

 

  • 4. Kuba Przygoński oferuje godzinną naukę jazdy w kontrolowanym poślizgu! To jedyna okazja, by usiąść z rekordzistą driftu za kierownicą 1000-konnej Toyoty GT86!

 

 

  • 3. Trening z reprezentacją Polski: niepowtarzalna szansa stanąć na murawie razem z piłkarzami polskiej kadry podczas marcowego zgrupowania:

  • 2. Ewelina Lisowska proponuje indywidualną lekcję tańca! Nauka pod okiem profesjonalistki w tej dziedzinie może się więcej nie powtórzyć!

 

1. Robert Lewandowski na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczył: buty meczowe, opaskę kapitana i maskę, w której grał po złamaniu górnej kości szczęki:

 

>> WOŚP 2016: najciekawsze muzyczne aukcje 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Najnowsze