WOŚP 2013. Zespół Weekend wystawił na aukcję płyty i zdjęcia z autografami! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]

2013-01-13 10:46

Weekend, twórcy hitu Ona Tańczy Dla Mnie również zaangażowali się w 21 finał WOŚP. Na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawili płyty i zdjęcia z autografami. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną osób starszych. Weekend zagra także w Zawierciu i Pabianicach w ramach 21 finału WOŚP. Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie.

Ona Tańczy Dla Mnie to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce. Jej twórcy, zespół Weekend włączyli się w 21 finał WOŚP i wystawili na aukcję płyty oraz zdjęcia zespołu z autografami. W ramach 21 finału WOŚP będziecie mogli zobaczyć zespół Weekend na żywo w Pabianicach i Zawierciu.

Zobacz na Eska.pl WOŚP 2013 - aktualne kwoty, koncerty, światełko do nieba

Weekend to nie jedyny zespół, który wspiera WOŚP. W 21 finał włączyli się także między innymi Doda, Jula i Robert Lewandowski. Doda wystawiła na aukcję kostium Marylin Monroe, w którym wjechała na słoniu na arenę Cyrku Korona. Jula przekazała mikrofon, przy pomocy którego nagrywała pierwsze piosenki. Robert Lewandowski wystawił na aukcję koszulkę w której wystąpił na Euro 2012!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend
Nie czytałeś jeszcze?

WOŚP 21 finał - karuzela motywem przewodnim tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

EPNajnowsze