Wolant, w którym jest kokpicie? Pytanie w Milionerach

2017-07-14 15:28

W którym kokpicie kokpicie jest wolant? Odpowiedź na te pytanie już teraz na ESKA.pl

W którym kokpicie jest wolant? Z takim pytaniem w dziesiątym odcinku Milionerów musiała się zmierzyć Justyna Burska. Uczestniczka zaznaczając poprawną odpowiedź miała szansę wygrać gwarantowane 40 tysięcy złotych. Na ekranie, po przeczytaniu pytania, pojawiły się cztery proponowane odpowiedzi:

A jachtu
B samolotu
C samochodu ciężarowego
D samochodu rajdowego

Milionerzy - jak się zgłosić?

Autor: brak danych

Milionerzy to teleturniej, który zyskał ogromną popularność na całym świecie. W polskiej telewizji Milionerzy ponownie pojawili się w 2017 roku po kilku latach nieobecności. Nowa edycja emitowana od poniedziałku do czwartku przyciągała przed TV miliony widzów.

Justyna Burska nie znając odpowiedzi na te pytanie postanowiła skorzystać z koła ratunkowego. Wybrała telefon do przyjaciela. Niestety, Jakub z Łodzi nie umiał pomóc pani Justynie, ponieważ sam nie znał poprawnej odpowiedzi. W tej sytuacji Justyna Burska zdecydowała się zakończyć grę. Bojąc się zaryzykować, uczestniczka wygrała 20 tys. zł. Poprawną odpowiedzią okazała się możliwość B, czyli samolot. Wolant jest bowiem urządzeniem sterującym lotkami i sterem wysokości. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze