Wokalista Pearl Jam Eddie Vedder wystąpił z Queens Of The Stone Age [VIDEO]

2013-04-10 20:02

Do niecodziennego występu doszło podczas koncertu Queens Of The Stone Age w Chile. Razem z zespołem wystąpił wokalista Pearl Jam, Eddie Vedder. Na Eska.pl możecie zobaczyć fragment ich wspólnego występu.

Eddie Vedder, wokalista zespołu Pearl Jam zaśpiewał z zespołem Queens Of The Stone Age podczas koncertu w Chile. Grupa wystąpiła w Chile w ramach festiwali Lolapalozza. Podczas koncertu Quenns Of The Stone Age na scenę wszedł wokalista Pearl Jam. Fani byli zaskoczeni, ale zadowoleni z jego obecności! Eddie Vedder razem z zespołem Queens Of The Stone Age zaprezentowali wspaniałe show w wielkim stylu. Wspólnie wykonali wielki przebój Little Sister.

>>>Queens Of The Stone Age wystąpią na Open'er Festival 2013

Queens Of The Stone Age promują swoją najnowszą płytę  Like Clockwork, która ukaże się 03.06.2013. Na Eska.pl możecie zobaczyć Little Sister w wykonaniu Eddiego Veddera oraz Queen Of The Stone Age. Czy podoba wam się ich wspólna wersja przeboju?

Zobacz Little Sister - Eddie Vedder oraz Queen Of The Stone AgeNie czytałeś jeszcze?

Indicud - nowa płyta Kida Cudiego wyciekła do sieci

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze