Wokalista BTS zapowiada solowy album. Wiemy, kiedy ukaże się pierwszy singiel

2022-06-27 11:36
J-hope
Autor: AP/Associated Press/East News J-Hope wyda solowy album!

Po premierze piosenki Left & Right, współtworzonej przez Jungkooka, kolejny członek K-bandu BTS zapowiada solowe wydawnictwo. 26 czerwca o północy czasu KST J-Hope opublikował pierwszy zwiastun swojego solowego albumu. Artysta będzie pierwszym z członków BTS, który wyda oficjalny solowy album i rozpocznie drugi rozdział swojej kariery. Jaki tytuł nosi płyta? Kiedy się ukaże?

J-Hope zapowiada solowy album! Kiedy ukaże się krążek wokalisty grupy BTS? Jaki jest tytuł płyty? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. 14 czerwca BTS przekazali fanom, że zespół zawiesza karierę. K-pop band  był od lat znany jako największy boysband, a ich muzyka sprzedawała się w ogromnym nakładzie. Zasmuceni informacją fani czekali na wiadomość o solowych wydawnictwach artystów. Po premierze najnowszego singla Jungkooka, J-Hope zapowiedział nie tylko nową piosenkę, ale cały album. Oto najważniejsze informacje o nadchodzącym krążku artysty.

Charlie Puth i Jungkook z BTS wydali razem piosenkę! Left & Right zaskoczyło fanów?

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

J-Hope - nazwa solowej płyty

Płyta J-Hope będzie się nazywać Jack in The Box. Jak zdradził artysta album przedstawia jego aspiracje do przełamania schematu i dalszego rozwoju. W internecie pojawił się już pierwszy zwiastun krążka.

BTS przerywa karierę! Oficjalny komunikat zespołu załamał fanów

J-Hope - kiedy płyta?

Pierwszy utwór pochodzący z albumu usłyszymy już 1 lipca! Dwa tygodnie później, 15 lipca odbędzie się premiera Jack In The Box. 31 lipca J-Hope wystąpi na festiwalu Lollapalooza, gdzie publiczność prawdopodobnie premierowo usłyszy materiał z jego najnowszej płyty.

Sonda
Myślisz, że BTS jeszcze powrócą?

J-Hope - kariera solowa

Jack In The Box to nie pierwsze solowe wydawnictwo artysty. W 2018 roku ukazał się jego mixtape pod tytułem Hope World, który wokalista opublikował na platformie SoundCloud.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze