J-hope

i

Autor: AP/Associated Press/East News J-Hope wyda solowy album!

Wokalista BTS zapowiada solowy album. Wiemy, kiedy ukaże się pierwszy singiel

2022-06-27 11:36

Po premierze piosenki Left & Right, współtworzonej przez Jungkooka, kolejny członek K-bandu BTS zapowiada solowe wydawnictwo. 26 czerwca o północy czasu KST J-Hope opublikował pierwszy zwiastun swojego solowego albumu. Artysta będzie pierwszym z członków BTS, który wyda oficjalny solowy album i rozpocznie drugi rozdział swojej kariery. Jaki tytuł nosi płyta? Kiedy się ukaże?

J-Hope zapowiada solowy album! Kiedy ukaże się krążek wokalisty grupy BTS? Jaki jest tytuł płyty? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. 14 czerwca BTS przekazali fanom, że zespół zawiesza karierę. K-pop band  był od lat znany jako największy boysband, a ich muzyka sprzedawała się w ogromnym nakładzie. Zasmuceni informacją fani czekali na wiadomość o solowych wydawnictwach artystów. Po premierze najnowszego singla Jungkooka, J-Hope zapowiedział nie tylko nową piosenkę, ale cały album. Oto najważniejsze informacje o nadchodzącym krążku artysty.

Charlie Puth i Jungkook z BTS wydali razem piosenkę! Left & Right zaskoczyło fanów?

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

J-Hope - nazwa solowej płyty

Płyta J-Hope będzie się nazywać Jack in The Box. Jak zdradził artysta album przedstawia jego aspiracje do przełamania schematu i dalszego rozwoju. W internecie pojawił się już pierwszy zwiastun krążka.

BTS przerywa karierę! Oficjalny komunikat zespołu załamał fanów

J-Hope - kiedy płyta?

Pierwszy utwór pochodzący z albumu usłyszymy już 1 lipca! Dwa tygodnie później, 15 lipca odbędzie się premiera Jack In The Box. 31 lipca J-Hope wystąpi na festiwalu Lollapalooza, gdzie publiczność prawdopodobnie premierowo usłyszy materiał z jego najnowszej płyty.

Sonda
Myślisz, że BTS jeszcze powrócą?

J-Hope - kariera solowa

Jack In The Box to nie pierwsze solowe wydawnictwo artysty. W 2018 roku ukazał się jego mixtape pod tytułem Hope World, który wokalista opublikował na platformie SoundCloud.