Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko wzięli ślub!

2016-05-23 13:39
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko wzięli ślub!
Autor: Fot. Instagram Marina poślubiła Wojciecha Szczęsnego

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko wzięli ślub! Niespełna rok po zaręczynach para powiedziała sobie sakramentalne tak, co potwierdził sportowiec Łukasz Wiśniowski.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko już po ślubie! Uroczystość była długo trzymana w tajemnicy. Jednak już w piątek 20 maja zaczęło się mówić, że para planuje sformalizować swój związek w sobotę 21 maja. Jak zapowiadano tak się stało. Na przedmieściach Aten Wojciech Szczęsny poślubił swoją narzeczoną, co za pośrednictwem Twittera potwierdził Łukasz Wiśniowski.

>> Marina Łuczenko na Instagramie: komentuje wypadek, tańczy w bikini i pokazuje, jak spędza czas z Wojciechem Szczęsnym

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko - ślub

Jak donosi Fakt Wojciech Szczęsny i Marina na miejsce swojego ślubu wybrali Grecję i malowniczą scenerię w pobliżu miejscowego jeziora. Bramkarz reprezentacji Polski i zawodnik AS Romy specjalnie ze względu na swój ślub musiał opuścić zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski, które odbywa się w Juracie. I chociaż kadra trenerska była o uroczystości poinformowana już wcześniej, całe wydarzenie udało utrzymać się w tajemnicy. Przypomnijmy, że para zaręczyła się 7 lipca 2015 roku i nie zdradzała wielu informacji z życia prywatnego. Żona Wojciecha Szczęsnego pytana w kwietniu w Dzień Dobry TVN o ewentualny ślub szybko urywała temat. Wśród zaproszonych gości byli rodzice państwa młodych i przyjaciele. Zabrakło jedynie kolegów z reprezentacji, którzy nie mogli opuścić zgrupowania. Na ślubie Mariny i Wojciecha Szczęsnego gościła też przyjaciółka pary Anna Lewandowska. Niestety nie mogła na uroczystości pojawić się z mężem, który w tym czasie grał finałowy mecz Pucharu Niemiec.

>> Marina - mocny powrót na scenę! 5 najlepszych momentów teledysku do On My Way

Marina Łuczenko - suknia ślubna

Para nie podzieliła się jeszcze zdjęciami ze swojego ślubu. Jednak odrobinkę zdradziła Anna Lewandowska.

White style 👌🏻💕💕💕#favorite #elegant #stylefashion #dresscode #white #party @lamaniafashion #Ann #heathyplanbyann #annalewandowska Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze