Władca Pierścieni: polskie piosenki w Trylogii Tolkiena. Te reklamy bawią do łez!

2018-07-16 13:18
Władca Pierścieni: polskie piosenki w Trylogii Tolkiena. Te reklamy bawią do łez!
Autor: East News

Władcę Pierścieni ponownie możemy oglądać w TV! Z tej okazji przypominamy najlepsze reklamy produkcji. 

Władca Pierścieni to cykl książek autorstwa J.R.R. Tolkiena i filmów na ich podstawie. Trylogia opowiada losy Drużyny Pierścienia, która wyrusza w niebezpieczną podróż, by zniszczyć w ogniu Góry Przeznaczynia, Pierścień Władzy. Przedmiot ten jest jedyną rzeczą jaka dzieli Saura, okrutnego nekromantę i czarownika, od objęcia władzy nad światem. W całym Śródziemu zapanowałyby wtedy mroczne czasy. Na podstawie księżek powstały trzy filmy opowiadające historię hobbita Froda i jego przyjaciół. Telewizja TVN miała w zwyczaju przed każdą z cześci prezentować wyjątkową, muzyczną reklamę. Fani twórczości Tolkiena i Petera Jacksona najlepiej wspominają tę, gdzie pod sceny z filmu podłożono... stare polskie przeboje! Te reklamy bawią nawet dziś!

Władca Pierścienie w TVN - kiedy oglądać?

Władca Pierścieni w 2018 roku emitowany będzie przez 3 kolejne niedziele lipca na kanale TVN. Pierwszą część trylogii, zatytułowaną 'Drużyna Pierścienia', mogliśmy zobaczyć w niedzielę 15 lipca. Kolejny film z cyklu, czyli 'Dwie Wieże', wyemitowany zostanie już 22 lipca o godzinie 20.00. Ostatnią część serii zobaczyć będziemy mogli tydzień później - 29 lipca o godzinie 20.00.

Władca Pierścieni - serial staje się faktem. Co wiemy na temat produkcji?

Władca Pierścieni - stare piosenki

Cykl reklam Władcy Pierścieni z użyciem starych, polskich przebojów, pojawił się w roku 2009. Do każdej kolejnej części wybrana była inna piosenka. Pojawił się między innymi utwór 'Złoty pierscionek ' Hanny Rek i 'Takie ładne oczy' Czerownych Gitar. Pomysł TVNu zainspirował kolejne osoby, a internet opanowały przeróbki hitów z przed lat. Wszystkie 3 reklamy możecie przypomnieć sobie poniżej:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze