Wkrętarka Alberta

i

Autor: Eska

Wkrętarka Alberta - najlepsze wkrętki na antenie Radia ESKA

2022-05-09 14:39

Wkrętarka Alberta to program dla wszystkich słuchaczy Radia ESKA! Wystarczy wysłać zgłoszenie z pomysłem na zabawny żart, do którego zaprosisz bliską Ci osobę, a Albert zajmie się całą resztą. Wkrętarka Alberta gwarantuje dużo śmiechu, komicznych dialogów i zabawnych reakcji zaskoczonych "ofiar".

Wkrętarki Alberta można słuchać od poniedziałku do piątku w porannych audycjach Radia ESKA. Jeżeli chcesz być świadkiem zabawnych akcji i niezwykle udanych żartów z udziałem słuchaczy, w których jeden wkręca drugiego zapraszamy do śledzenia audycji programu „Obudź się na Jankesa” od poniedziałku do piątku od godz. 6:00.

A jeśli chcecie posłuchać najlepszych wkrętek Alberta, możecie to zrobić w prosty sposób słuchając naszych podcastów!

Listen to "Wkrętarka" on Spreaker.

Jak wkręcić bliską osobę w programie Wkrętarka Alberta?

Co zrobić, aby wkręcić bliską nam osobę? Przejdź na stronę wkretarka.eska.pl i wyślij zgłoszenie, w którym opiszesz nam swój pomysł na zabawny żart, którego bohaterem stanie się bliska ci osoba: siostra, mama, mąż, koleżanka z pracy czy zięć. Albert spośród wszystkich zgłoszeń wybierze te najbardziej obiecujące, a następnie w porozumieniu z Tobą stworzy scenariusz na idealną „wkrętę”. Daj się skusić i zrób kawał komuś bliskiemu!