Łukasz Jakóbiak

i

Autor: screen Youtube/LUCAS JACOBIAK BE AWESOME Łukasz Jakóbiak

Wizualizacja Jakóbiaka wyśmiana! Netflix drze łacha z polskiego youtubera

2018-12-20 13:03

Pamiętacie historyczną wizualizację Łukasza Jakóbiaka, w której youtuber wkręcił swoich widzów, że wystąpił w programie Ellen DeGeneres? W sieci temat na nowo stał się popularny.

Łukasz Jakóbiak od kilku lat prowadzi talk-show 20m2. Zaprasza polskie gwiazdy i osobistości do swojej kawalerki, w której przeprowadza z nimi wywiady. Na początku marca 2017 roku, youtuber poszedł o krok dalej. Wrzucił na swój profil zdjęcie, w opisie którego poinformował swoich widzów, że już niedługo pojawi się w talk-show Ellen DeGeneres.

Ellen DeGeneres przyznała się do depresji. "Nikt nie będzie oglądał lesbijek w ciągu dnia"

Łukasz Jakóbiak wyśmiany przez Netflix

Kilkanaście dni później opublikował wideo, na którym było widać, że youtuber rzeczywiście wystąpił w show w Kalifornii. Jak się później okazało - był to tylko i wyłącznie spektakl, starannie przygotowany przez Jakóbiaka. Youtuber chciał tym doprowadzić do realnego spotkania z prawdziwą Ellen. Niestety cała akcja stała się powodem drwin ze strony internautów, nawet zagranicznych. Pod koniec 2018 roku akcja na nowo stała się popularna za sprawą reklamy polskiego Netflixa, która promuje nowy stand-up show Ellen. W reklamie występuje ta sama aktorka, która pojawiła się w wizualizacji Jakóbiaka. Opowiada ona mało zabawny żart o Arce Noego. Dowcip jest nieudany, dlatego zza kulis daje się słyszeć głos, aby widownia na siedzeniach wizualizowała mocniej. Podsumowaniem całej historii jest zdanie: Na szczęście już nikt nie musi wizualizować Ellen. 

Przypomnijcie sobie jak wyglądała wizualizacja Jakóbiaka. Poniżej znajdziecie wideo.

Czy podoba wam się nowa reklama polskiego Netflixa? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie.

Sonda
Podoba ci się reklama Netflixa?