Wiz Khalifa w Polsce na Open'er 2016. Kto wystąpi na Open'er 2016 - SPRAWDŹ

2015-11-20 23:50
Ogłoszenie koncertu Wiz Khalifa w Polsce na FB Open'er
Autor: facebook.com/opener Ogłoszenie koncertu Wiz Khalifa w Polsce na FB Open'er

Wiz Khalifa dołącza do lineupu festiwalu Opener 2016. Dowiedz się kim jest, co gra a także kto jeszcze wystąpi na Open'er 2015. Wszystkie informacje o koncercie Wiz Khalifa w Polsce na ESKA.pl

Wiz Khalifa w Polsce! Kiedy koncert Wiz Khalifa w Polsce? Na festiwalu Open'er 2016. Kiedy Wiz Khalifa wystąpi w Polsce? Kim jest? Sprawdź na ESKA.pl i dowiedz się kto jeszcze wystąpi na Open'er 2016 - lista gwiazd jest coraz dłuższa. Koncert Wiz Khalify na Open'er to kolejny po ogłoszonych wcześniej przebojowych gwiazdach: Florence and the Machine, Red Hot Chilli Peppers i Dawidzie Podsiadło. Sprawdź kiedy ich koncerty.

Wiz Khalifa - kim jest

Wiz Khalifa, jak chwalą się organizatorzy Open'er Festival to prawdziwa gwiazda. 25 letni Wiz Khalifa sprzedał 3 miliony egzemplarzy singla „Black and Yellow” i ma 13 milionów fanów na Facebooku - a ta liczba rośnie. Plasujący się gdzieś między alternatywnymi kolektywami w rodzaju Odd Future a gwiazdami branży w rodzaju Snoop Dogga, Wiz Khalifa ma szans na ogromny sukces przy jednoczesnym wpływaniu na trendy w mocno zmieniającym się amerykańskim hip-hopie.

Wiz Khalifa w Polsce - Open'er 2016

Wiz Khalifa na Open’erze wystąpi 1 lipca. Jego koncert w Gdyni z pewnością będzie hitem tak samo jak ogłoszone wcześniej przebojowych gwiazdach Open'era (LINEUP): Florence and the Machine, Red Hot Chilli Peppers i Dawidzie Podsiadło. Bilety na Open'er są już w sprzedaży. Bilety fanowskie są wyprzedane, do 16.12.2015 trwa sprzedaż biletów Early Bird. Jeżeli internesuje was bilet jednodniowy na koncert Wiz Khalifa w Polsce - będzie was kosztował 239 złotych.

Sprawdź, kim jest Wiz Khalifa!

Najnowsze